Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrósok, ti is féltek saját...

Gyúrósok, ti is féltek saját magatoktól, hogy egyszer olyan helyzetben kijön belőletek az állat, és a jóval nagyobb fizikai erőtök miatt, nagy bajt is csinálhattok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 10:37
1 2
 11/17 $$$$$ ***** válasza:
9 es. Nekem írta. En vagyok nagyon magas. Amugy szerintem azert gondolja mert magabol indul ki.
2021. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Na most, ha valaki boxolt és sokat, annak nem kell testépítőnek lennie, hogy ki tudjon ütni bárkit. Ráadásul egy box edzés intenzívebb (szeerintem) mint a testépítés. Én folytattam mindkét edzést, a box után hulla voltam, még arra se volt erőm, hogy aludjak. Testépítésnél is hulla voltam, meg remegtem, de azért erő maradt, hogy készítsek kaját vagy valami.


Ha most dicsekedni jöttél, akkor nem vagy egy igazán sport ember.


Kérdésedre a válasz, attól, hogy 150el nyomok fekve, még nem jelenti azt, hogy gyors vagyok, vagy technikas, vagy egyáltalán eltalálom akit ütök :) a másik, nem állok bele a konfliktusba, mert tudom, hogy egy idő után kontrollálhatatlan vagyok (főleg kúra alatt) szóval kerülöm a verekedéseket is és a nőmet is, ha látom, hogy nem beszélgetni akar, hanem hisztizni feleslegesen.


Egyébként meg egy átlag ember is megtudja úgy ütni a másikat, hogy az meghaljon, nem kell 180as fekvenyomás meg hosszú box előélet.

2021. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"egy átlag ember is megtudja úgy ütni a másikat, hogy az meghaljon"


Itt az egyik kulcsmondat ami miatt kerülök minden balhét úgy is, hogy relatív gyenge vagyok. Egy 50kg-s nő is elég ahhoz, hogy megüt/meglök, te meg elveszted az egyensúlyod mert nem számítasz rá vagy bármi miatt, aztán hátraesel fejjel valami fémnek/betonnak. Onnantól kezdve meg vagy semmi bajod vagy meghalsz agyvérzésben. Pl jópár éve volt egy hír, hogy egy általános iskolában fellöktek egy srácot, hátraesett, beverte a fejét a küszöbbe aztán másnap már nem élt.

Ki a franc akar balhézni azért, hogy x százalék eséllyel vagy lerokkansz vagy börtönbe kerülsz. Aztán mi a pozitívuma? Büszkén nézel a tükörbe hogy milyen faszagyerek voltál és ennyi. Természetesen vannak helyzetek amikor muszáj, de most nyilván nem arról beszélünk amikor kést szegeznek rád az utca végén.

2021. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ha nem igy álnék hozzá akkor nem tartanék tőle hogy egyszer kijön belőlem az állat.
2021. jan. 19. 15:43
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Konkrétan nem Szomáliában élek,és az irodában a kavégéphez jutást sorbanállással intézzük.
2021. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
meg jo hogy az osszes rettegett boxolon alig van izom, megis kiutnek a sapkad alol, es nem hiszem hogy 100 kilokkal nyomnak fekve, pusztan csak qrva gyorsak. Ero=tomeg*sebesseg. A gyurosoknak feleslegesen sok a karukon az izom a tomeghez, ez a sebesseg hatranyara megy, ezert puhany a legtobb.
2021. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer le is sitteltek mert úgy szájbavertem egy ilyen kis hülyegyereket mint te hogy majdnem ottmaradt
2021. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!