Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisok a teremzárással...

A kondisok a teremzárással kapcsolatban tényleg csak 2 embertípust tudnak elképzelni?

Figyelt kérdés
Aki szerint jó ötlet a terem bezárása (nagyon igazuk van), sokak szerint otthon rettegő szaros. Miért lenne otthon rettegő szaros az, aki nem akarja, hogy az emberek tömegben edzenek? Aki szerint ne menjenek terembe az emberek ők nemcsak otthon rettegők, tesiből felmentettek is. Miért lesz tesiből felmentett az, aki otthon edz és nem akarja, hogy kinyissanak a termek? Valaki megtudja nekem válaszolni ezeket? Ez most nem trollkodás, full komoly kérdés.

2020. dec. 14. 14:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként kérdező te teljesen idióta vagy. Az analógiád alapján mindent be kellene zárni.

Szerintem egy fodrász, műkörmös, kozmetikus kevésbé létszükséglet, és a távolságtartás betarthatatlansága miatt nagyobb gócpont, mint egy testi- és mentális egészség megőrzésére szolgáló komplexum, ahol lehetőséged van magad előtt és után is fertőtleníteni.

2020. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"em egészséges otthon. aki 80kgosan 150el szériázik az nagyon le fog fogyni pár hónap alatt a fekvőtámasztól.. akkor meg már mibd1 az egész. és nem ezér tett bele ennyi melót."


Igen, csak ha neked a mellizmod éppen nem tud fejlődni, attól még egészséges maradsz.


Utolsó, te vagy idióta. A konditerem eleve nem az egészségről szól. Mellesleg ha az egészség a cél, azt csak a teremben lehet elérni ugye? Sehol a világon nem lehet egészségesen élni, csak ott. Nem én vagyok hülye, hanem te. Mellesleg a kilélegezett levegőt is fertőtlenítik? Amúgy én soha nem láttam rendes fertőtlenítést egyszerre 1 embernél többtől egyhelyen enyhe túlzással.


Nem az a baj, hogy valaki gyúrással akar egészséges lenni, hanem hogy szerinte az egészséghez feltétlenül kell terembe járni.

2020. dec. 14. 21:02
 13/30 anonim ***** válasza:
Lehetsz egeszseges terem nelkul is. De egy focistanak se mondod h most menjen uszni mert ez van.. az otthoni edzes es a testepites nem ugyanaz a sport... + nem tartjuk ezt olyan veszelyesnek h ezert aldozzuk be az eletformankat. Kapja el inkabb mindenki aztan legyen vege ennek. Az oregek meg betegek vigyazzanak magukra birjak ki otthon, rendeljenek, hordjanak maszkot, kesztyut. A tobbiek meg kiheverik.
2020. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Utolsó. Sokan megőrizhetnék a formájukat ha otthon edzenének, csak a gondolkozás nem az erősségük. Van körülbelül 1%, akinek ez ténylgeses visszaesést okoz, viszont ők a maradék 99% nak átadnák a vírust, csak ők nézzenek ki jól. Méghogy ez a sport nem a nárcisztikusak klubja. Persze hogy van aki így visszaesik de ma nem az a fő probléma, hogy ki mennyire marad izmos.
2020. dec. 14. 21:27
 15/30 anonim ***** válasza:

Idióta ez a kérdező... Biztos lenyúlta a csaját egy kondis, és ezért utálja ennyire a terembejárókat.

Először is: Kimondta, hogy minden teremben tömeg van? A termek felében alig lézeng pár ember a nap nagy részében, azok is 100+ négyzetméteren... A kis termekről nem is beszélve ahol átlag 3-4 ember szokott lenni. Létszámkorlátot kéne behozni a termekbe is, az alapterület figyelembevételével és ennyi, akkor a csúcsidőszakokat is el lehetne kerülni. Max még kötelező maszkhasználat a terembe is, ami ugyan elég abszurd, de jobb mintha be lenne zárva a terem. És kész, probléma megoldva.

Másodszor: Engedjétek már el ezt az otthon edzős témát. Aki hobbiból edz, inkább edzeget, annak tökmindegy mit csinál. De aki már több éve nyomja komolyabban, elért egy szintet, annak az otthoni edzés olyan mintha azt mondanád egy úszónak, hogy másszon falat, hogy szinten tartson. A 13#-mas válaszoló is valami ilyesmit írt. Ezek tények, és csak azok nemtudják felfogni, akik nem edzenek komolyan, mert fogalmuk sincs arról, hogy milyen az, amikor egy sportnak élsz. Nagyon sok embernek a sport jelenti a menekülést(és az a sport, amit szeret csinálni.. Ha én súlyt emelni szeretek, akkor a futás nemfog lelazítani!!!! Ezt értsétek már meg.) illetve a mindennapi lazítást. Sokan már nagyon kivannak körülöttem, feszültek, vitatkoznak családon belül, és rosszul teljesítenek a munkahelyen, mert lelkileg annyira készen vannak... Ennyit számít ha nemtudod levezetni a feszültséget az általad szeretett sporttal... És nem kell ahhoz hivatásos versenyzőnek lenned.... Ha

A másik dolog meg, megfelelő felszerelés otthonra az alsóhangon is 250k. Ha valaki éppen kitudja fizetni a havi x ezret terembérletre, az nemfog tudni ennyit költeni otthoni cuccokra. A súlyok most aranyárban vannak, a felszerelésről nem is beszélve. Plusz még arról is, hogy sokan panelba laknak, és egyszerűen nincs helyük...

2020. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Sose nyúlta le a csajomat kondis és én is kondis vagyok, szóval benézted. Csak zavar ez a rettenetes felfogás, hogy terjesszem szét a vírust, csak gyúrjak egy jót. Nekem is fontos a sport és lám mégis otthon súlyzózom és jó formában vagyok. Azért nem engedem el az otthon edzést, mert lehetne otthon is edzeni. Inkább ti nem engeditek el azt, hogy még ha jobb is teremben edzeni, most más idők vannak. Amúgy nincs minden teremben tömeg de akkor ha kinyitnak, akkor valahol tutira lenne. Én nem utálok alapból senkit mert terembe jár, csak ez a mindenki mást leszaró hozzáállás rettentő. Akkor inkább menj el edzeni a stressz elől és legyél higgadtabb de fertőzz meg másokat? Az nem baj, ha mást megfertőznél csak gyúrhass?
2020. dec. 14. 21:37
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem ment át lényeg... Az hogy jó formában vagy az relatív, általában az emberek nagy része egy tök átlagos formát is jónak mond(és elég neki az otthoni edzés egy olyan formához), és valaki egy versenyformát is kevesell...


"Akkor inkább menj el edzeni a stressz elől és legyél higgadtabb de fertőzz meg másokat? Az nem baj, ha mást megfertőznél csak gyúrhass?"


Ember, a elősző válaszomban leírtam a megoldást, és még egyszer feltetted rá a kérdést... Létszámkorlát, szellőztetés és maszk. Senkit nem fogsz megfertőzni. Gondolkodni kéne, nem pedig beszarni. Ezt pont te mondtad pár post-tal feljebb...

Már most szarabbul áll a gazdaság mint a legutóbbi válság idején, és te még lenézed azokat, akik a stressz miatt edzenek? Tudod mekkora hatása lesz annak hosszútávon, hogy az ilyen átgondolatlan rendelkezésekkel idegileg kikészítik az embereket? Igen, létezik a vírus, az egész családom elkapta... viszont közbe a kisvállalkozásunk meg csődbe ment a rendelkezések miatt, és az állam egy büdös forintot sem fog segíteni... És nagyon sok ember van hasonló cipőben.

2020. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Mi nálunk konkrétan a fél termen átment. November elején legalább 150-en kaptuk el. Kin könnyebben, kinél keservesebben ment át. Rendet rakott a jóga, a spinning, a hot iron és a zsírégető órákon. Valamint mivel ezek az edzők személyi edzéseket is végeznek, ezért a kondipark embereit is helyre rakta.

Hiába van erős immunrendszered, ha közben hazaviszed vagy beviszed a munkába, a családodhoz akik lehet nem ilyen cipőben vannak. Én hazavittem. Csak óriási szerencse, hogy úgy és azokat csapta ki, akiket és ahogy. Én mindebből csak azt vettem észre, hogy furán vagyok és nem igazán érzem az ízeket. Ennyi.

És nem, nem lehet megakadályozni.. azzal, hogy csak egészségesen mész terembe. Mert pont azért, mivel erős az immunrendszere sokaknak akik rendszeresen mozognak, étrendet tartanak és odafigyelnek magukra.. úgy jön ki náluk, hogy kb észre sem veszik. Viszont pont ezzel a lendülettel hordják szét az ő ismerőseikre, akik... Ennyi a véleményem a teremzár kapcsán. akinek nem tetszik mert csöves otthonra bevásárolni az így járt. Aki meg azért vergődik, mert nincsenek barátai csak ott az is vessen magára. Úgy ahogy azok is, akik nem bírják elviselni a korlátozásokat. Áldja meg őket Isten, hogy ez a legnagyobb gondjuk.

2020. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

"Ember, a elősző válaszomban leírtam a megoldást, és még egyszer feltetted rá a kérdést... Létszámkorlát, szellőztetés és maszk. Senkit nem fogsz megfertőzni. Gondolkodni kéne, nem pedig beszarni. Ezt pont te mondtad pár post-tal feljebb..."


Ja de ilyet szerintem nem fognak bevezetni. Ha kinyit, akkor 99% a régi módon fog, azaz se fertőtlenítés se létszámkorlát. Nem hinném, hogy ilyet bevezetnének itt.

2020. dec. 14. 22:18
 20/30 anonim válasza:

"miért lenne otthon rettegő szaros az, aki nem akarja, hogy az emberek tömegben edzenek?"

De neked mi közöd van hozzá, hogy más mit csinál? Akkor nem rettegtél, nem szólaltál fel, amikor az egész ország nyáron Mészáros Lölő bukszáját tömve egymás hegyén-hátán lógtak a Balatonon?

Szerinted a BKV-n, boltokban, plázákban nincs tömeg?

Bocsánat, de a plázák sem létszükségletű dolgok, ahogy novemberben be tudtak csukni a boltok, úgy most is be tudnának, ha annyira durva a helyzet. Vagy neked pl. nincs egy rongyod, amit felvegyél a világjárvány idején, ahol úgysem tudsz bratyizni? Mi van a plázában, ami máshol nincs?!

Az edzőtermeknek tavasszal NEM VOLT kötelező bezárni, mégis megtették..

Itt senki nem akarja észrevenni, hogy 2 % halálozási rátáról beszélünk. Minden nap azt hozzák le, hányan kapták el, hányan haltak meg, de azt nem, hogy hányan épülnek fel. Azt hiszed, hogy a 100 Ft-os maszkod megvéd a vírustól? Vagy azt is cseréled minden használat után és elkülöníted, mint veszélyes hulladék?

Van itt gondolkodó , értelmes ember, aki nem a Nyunyóka, hiradó, Orbán, és szenny oldalakról tájékozódik a vírus kapcsán, hanem hivatalos, netán külföldi forrásoknak is utána jár?!


ÜLJETEK OTTHON, OSZT FÉLJETEK! ME SZERINTED TE NEM KAPOD EL A VÍRUST, HA HORDOD A FOS MASZKODAT ÉS BEMÉSZ A PLÁZÁBA, TESCOBA NYOMORULNI, MEGTAPEROLNI A MÁSIK UTÁN MINDENT (edzőteremben ezer éve illem a fertőtlenítő használata ugyebár..) NETÁN KAPASZKODSZ TÖMEGKÖZLEKEDÉSEN IS. DE ELKAPOD A VÍRUST ATTÓL AZ EMBERTŐL, AKI ELMEGY A TEREMBE EDZENI. AHOL A GEPEK KÖZÖTT NAGYOBB A TÁVOLSÁG, MINT TESCOBAN CSÚCSIDŐBEN.

MEG TE BIZTOSAN TUDOD, HOGY A MARIKA A TESCOBAN NEM KORONÁS, DE AKI TEREMBE JÁR, AZ MÁR TUTI, HOGY KORONÁS.

E L M E B E T E G E K !

2020. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!