Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisok a teremzárással...

A kondisok a teremzárással kapcsolatban tényleg csak 2 embertípust tudnak elképzelni?

Figyelt kérdés
Aki szerint jó ötlet a terem bezárása (nagyon igazuk van), sokak szerint otthon rettegő szaros. Miért lenne otthon rettegő szaros az, aki nem akarja, hogy az emberek tömegben edzenek? Aki szerint ne menjenek terembe az emberek ők nemcsak otthon rettegők, tesiből felmentettek is. Miért lesz tesiből felmentett az, aki otthon edz és nem akarja, hogy kinyissanak a termek? Valaki megtudja nekem válaszolni ezeket? Ez most nem trollkodás, full komoly kérdés.

2020. dec. 14. 14:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Jaj ezt testépítésbe akartam kirakni, valamelyik modi tegye át pls!
2020. dec. 14. 14:38
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Uncsi
2020. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Uncsinak uncsi de nem válasz.
2020. dec. 14. 14:51
 4/30 A kérdező kommentje:
Szóval aki ilyen kommentet ír, hogy uncsi, meg ne provokálj/trollkodj ne is írjon ha tud olvasni. A kérdés le van írva.
2020. dec. 14. 14:52
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

Teljes komolysággal:

Ez a vírus a tüdőbetegekre, szív- érrendszeri betegekre, ELHÍZOTTakra veszélyes leginkább. A sporttal ezeket a kockázatokat tudod csökkenteni.


Az első hullám alatt a kormány nagyon helyesen nyitva tartotta az edzőtermeket azért, hogy az emberek az egészségüket meg tudják őrizni, és az immunrendszerünket fejleszteni tudják. Emellett mentálisan is segít átvészelni a nehezebb időszakokat, ha le tudsz járni a terembe.


Az otthoni edzés, a most megszerzett tapasztalatok alapján sem helyettesíti az edzőtermi edzést, valamint a 40 négyzetméteres lakásokban egy 2 méteres sportembernek nehéz megoldani az edzést. A tél beköszöntével a kardio mozgás lehetősége is minimálisra csökken. A bezárások hatására az össztársadalmi egészségügyi állapot rohamosan csökkenni fog. 1-3 hetet még fent lehet tartani motiváció és erőszint szempontjából is, de bizonytalan ideig a motivációt sem tudod fenntartani, lehetőséged sincs rendesen edzeni, és a terhelést sem tudod biztosítani a szervezetednek.


Én az összes hullám alatt jártam edzeni, volt, hogy több helyre is, mégsem lettem koronás, mi több egyetlen koronást sem ismerek a sporttársak közül, aki a teremben fertőződött volna meg.


A vírusnak nem lesz vége, az osztrákok valami 17%-a oltatná be magát biztosan, tehát most 17% miatt tartunk fent 100%-ot érintő korlátozásokat úgy, hogy sem a folyamat vége, sem a folyamat értelme nem látszik.


A véleményem szerint nem ellehetetleníteni kellene az egészségmegőrzést olyan időszakban, amikor arra a legnagyobb szükség lenne, hanem propagálni, elősegíteni kellene azt.

2020. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez a kérdéskör már le van rágva. Nem tudom, hogy miért jó naponta másképp megfogalmazni ugyanazt a kérdést és kiírni. És igen kedves kérdező, ez már szimplán csak provokáció. A választ a kérdésedre megkaptad már számtalanszor.

Van aki helyesli, és van aki nem. Nem tudom ezen miért kell ennyit pörögni. Kijött egy kormányrendelet, és ha belegebedsz sem tudod megmásítani a dologt. Azzal viszont te valóban provokációt végzel, hogy ezt kérdezgeted.

2020. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%

Nem tökmind1 már? Nyilván te nem jarsz terembe ha igy irod szal téged egyáltalán nem érint... remélhetőleg januártól nyomjuk tovább. Pont elég volt ennyi otthon "edzés". Sajna szintentartani is kevés. Ha meg nem nyit még, akkor szerzünk igazolást. Az se nagy ügy.


Am meg azért mert aki a nyitás ellen van de amúgy gyúr az áruló, nem igazi fan. Nyilvan izom is alig van rajta. Az otthoni edzes terem nelkul meg a testepites nem ugyanaz a sport.

2020. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"Én az összes hullám alatt jártam edzeni, volt, hogy több helyre is, mégsem lettem koronás, mi több egyetlen koronást sem ismerek a sporttársak közül, aki a teremben fertőződött volna meg."


Jó és attól még a korona nem is terjed a teremben? Én se láttam soha medvét, akkor az nincs is?

2020. dec. 14. 17:23
 9/30 A kérdező kommentje:

"A véleményem szerint nem ellehetetleníteni kellene az egészségmegőrzést olyan időszakban, amikor arra a legnagyobb szükség lenne, hanem propagálni, elősegíteni kellene azt."


Amúgy annak aki ezt írta üzenem, sok kérdést nem én írtam ki. Többen írtad erről. Annak aki ezt írta annak meg azt üzenem, hogy ha az egészség ilyen fontos, akkor miért ne lehetne azt otthon megtartani? Az ugyanúgy egészséges. Ha otthon bicepszezel franciarúddal az nem olyan egészéges mintha teremben tennéd? Állandóan ezzel jöttök, hogy az otthoni edzés így szar meg úgy szar de az nincs tömegben. Erről sosem írtok. Most azért mert te nem lettél éép vírusos, attól a korona a teremben nem fertőz, mert te nem kaptad el?


Soha senki se tudtaq megindokolni, hogy miért nem egészséges az otthoni edzés, meghogy a teremben miért ne terjedne a korona. Persze, hogy kiírom, ameddig nem tudok válaszolni, csak ugyanazt szajkózzátok, hogy dehát a konditerem az egészéges. Az otthoni edzés is az, csak az nem tömegben van.

2020. dec. 14. 17:27
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Aki terembe jár és nem csak fitten tart az nem fog otthon szórakozni.. ha nincs felszerelése... ezért nem egészséges otthon. aki 80kgosan 150el szériázik az nagyon le fog fogyni pár hónap alatt a fekvőtámasztól.. akkor meg már mibd1 az egész. és nem ezér tett bele ennyi melót.
2020. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!