Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Masszív véraláfutás a háton...

Danielfisher1991 kérdése:

Masszív véraláfutás a háton fekvenyomás után ?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Valaki tapasztalta már a fent említettet ? Régebben is nyomtam fekve nagyobb súlyokkal (150-170kg-200kg volt a maxom), de most már 80-kg után is van, hogy masszív véraláfutások jelennek meg a hátamon. Igazi felkaptam egy 30 kg-t, de csak nem számítana az ennyit :D Hasonló tapasztalat valakinél ? Pár nap útán ált eltűnik és fájdalmat abszolút nem érzek.



2020. okt. 6. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
előfordul, nekem az állóvádli gép után lesz olyan a vállam.
2020. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenrol meg nem hallottam. De nagy sulynal elkepzelheto. Nekem is guggolasnal/allo vadlinal szokott lenni a vallamon. Sot egyszer egy durvabb SMR hengerezes utan is volt a hatamon. Szoval siman el tudom kepzelni.
2020. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a karomon volt ilyen, azt hittem az edzéstől, aztán rájöttem hogy az egyik csajom szex közben harapdált össze 😂
2020. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Izomszakadas utan is veraladutasos lesz :)
2020. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4, azért egy izomszakadás feltűnik, hidd el. Nekem csak részleges volt, az pl nem is járt véraláfutással, de ettől függetlenül eltéveszthetetlen volt. Főleg, hogy lett egy szép horpadás ott, ahol korábban izom volt.
2020. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg részlegesen is.
2020. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!