Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok, ez a forma már...

Mit gondoltok, ez a forma már tiszteletreméltó?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 18. 15:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Igaz, de ha van egy sport amit a legtöbb gusztustalan ember elkezd, az a testépítés. Gondolom te se láttál annyi trógert egy helyen, mint a konditeremben. Ha van egy sport aminek hülye a közege, az ez. Egy úszó, nincs annyira elszállva a semmitől, például, mert nőtt a "bicó" (felkar) 5 centit 1 év alatt. Azért tartok többre egy úszót, kerékpárost, mert abban a közegben nincs annyi idióta. Te biztos láttál már sokat, ha te is jársz pár éve edzeni nem? Nálam levitték a sport értékét. Ráadásul, alapvetően is annyi baromságot mondanak, ha nem testépítésről van szó pl: koronavírus, hogy az már káros is. Nem összehasonlítható, csak én a szellemi értéket tisztelem, aki pedig mást akar, az nem annyira tiszteletre méltó nálam, mint aki tanult ember akar lenni. Csak azért, mert ő szellemi értéket akar. Nálam felfoghatatlan már szinte, hogy miért ennyire fontos a fizikum. Fontos, de nem ennyire. Most a hobbigyúrósokra gondolok, akiknek ez az egyetlen cél.
2020. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ki a fa.szt érdekel a te diplomád, vagy hogy te egyetemista vagy a testépítés kategóriában egy olyan kérdés alatt, ahol a fizikumról beszélünk? Ku.rva szánalmas, amikor ezzel jönnek elő kompenzálásképp az emberek, mert az adott területen, frusztráltak egy jobb eredmény láttán,mint amire ők képesek.
2020. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Egyre szánalmasabb ez a kategória.
2020. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Mindig is az volt
2020. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom a testépítést, mint sportot. Nem akarok itt jobb eredményt elérni. Szóval nem igaz, amit írtál. Én biztos nem akarnék koxos állat versenyző lenni. Még naturálban se hajtok a maxért. Nekem nem az az álmom, hogy proli testépítő legyek, ha valakire irigy vagyok, azok nem ők.
2020. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Valami baj akkor is van a fejedben, ha te ide jössz úgy, hogy rühelled a testépítést, és azt állítod szembe a testépítés kategóriába kirakott fizikummal, hogy te egyetemista vagy és milyen a jegyeid.
2020. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, amikor valaki hobbiból edz, nem komolyan. Azt szeretem. Azt utálom, amikor valakinek ez az élete. Igazából én nem vagyok vékony srác, legalábbis normális szemmel nézve nem. Egy versenyzőhöz képest igen, egy nem sportolóhoz képest nem vagyok vékony. Azt utálom, amikor valaki szerint az akkora eredmény, ha lejárt a terembe és kigyúrta magát. Mintha ma ez lenne az új hős státusz, hogy gyúrtam és izmos lettem. Rendkívül hülye gyúrósokat ismerek, akik szerint ők a világ közepe, mert izmosak lettek. Sokan lenéznek mindenkit, aki nem izmos. A jegyekre visszatérve, én írtam jegyekről itt?
2020. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
tehát én a rossz tapasztalat miatt utálok sok konditermi fickót, nagyon sok bunkót láttam már, nem tudok nem előítéletes lenni.
2020. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Én versenyző voltam, de úgy megútáltam a gyúrósokat mint a xar. Megmaradtam hobbigyúrósnak. Tisztelet a kivételnek, de a 90 % a egy agyatlan önbizalom hiányos kis pöts
2020. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
#39 szívemből szóltál testvérem!
2020. aug. 20. 20:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!