Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok, ez a forma már...

Mit gondoltok, ez a forma már tiszteletreméltó?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 18. 15:28
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Te nagy ember vagy kedves?
2020. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a nagy. Definiáld nekem a szó jelentését, majd utána válaszolok. Addig nem tudok sajnos. Már ha nekem szólt az utolsó komment.
2020. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
A te definiálásod alapján, azt írtad valakinek attól hogy izmos, a szemedben nem nagy ember, tehát te magadat nagy embernek tartod? Vagy ki a nagy ember a szemedben?
2020. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek annyira unalmas már a formájával, hogy a könyökömön jön ki. :D
2020. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

"A te definiálásod alapján, azt írtad valakinek attól hogy izmos, a szemedben nem nagy ember, tehát te magadat nagy embernek tartod? Vagy ki a nagy ember a szemedben?"


Én magamat valamiben nagy embernek tartom, valamiben nem. Az én szememben az a nagy ember, aki szellemi eredménnyel tűnik ki, pl mérnök / informatikus diploma. Aki a fizikumával tűnik csak ki, az nálam sosem lesz akkora eredmény, mintha mondjuk diplomás programozó lenne, valami eléggé eredményes találmánnyal, vagy anélkül. Hiába 50 centis a karja szárazon, nekem az csak egy izmos kar, ennyi. Nem több.

2020. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

25:

Nekem van informatikus diplomám, de amilyen egyszerű emberek is megszerezték, nem hinném, hogy ettől nagy embernek kellene gondolnom magamat. Na meg eleve nem a diploma maga a teljesítmény, hanem hogy mit kezdesz vele szakma, karrier szempontból. Aki a diplomájával kérkedik, az gyanús, hogy azért teszi, mert semmit nem tett le az asztalra, pusztán ennyit tud felmutatni.

2020. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a fórum. Amikor szóba hoztam a mérnökinformatika szakot, hirtelen lett egy BME VIK hozzászóló, rögtön az enyém után. Amikor szóba hozom az informatika diplomát, azonnal jön egy informatikus. Ez a fórum mint a mágnes úgy vonzza azokat akik ott végeztek, amit megemlítettem nem? Furcsa.


Aki a fizikumával kérkedik, az mit tett le az asztalra? Lement gyúrni a terembe és szanaszét koxolta magát? Micsoda eredmény. Aki lediplomázik egy nehezebb helyen, az már sokkal nagyobb eredmény, mint egy agyatlan koxos testépítő. Valószínűleg nem a nulla teljesítményére adták a diplomát.

2020. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Egy nemzetközi versenyen se ingyen adják az érmeket, valamit lekell tenni az asztalra. Én a civil életben egyébként épületgépész mérnök vagyok (nem BME), és ebben is dolgozom (saját cég), mindkettőbe bele kell tenni az energiát, egyik fizikai másik szellemi, nem is érdemes a kettőt hasonlítgatni. Azokat viszont lenézem én is aki csak irigykedni tud még po fázni, de nem tesz semmit hogy többet érjen el az életben. Lehetőség mindenkinek adott, a tanulásban/karrierben és a gyúrásban is.
2020. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Akkor engem pont nem tudsz lenézni, mert én teszek sport és tanulmányi szinten is magamért. Viszont akinek a gyúrás az élete, az szinte mindig alul iskolázott proli. Ismerek versenyzőket, edzőket, bőven nem egy értelmiségi tábor, hogy mit ne mondjak. Ha az az élete ha nem, akkor se egy szellemi értelmiségi munka, lassan már minden proli gyúrni jár. Igazad van, fizika az egyik, pont azért megy annyi alul iskolázott a konditerembe. Neked is feltűnt már gondolom, hogy akiknek a fizikuma az élete, milyenek szellemi téren. A koronavírusos hozzáállás remekül megmutatta, hogy nem csak a hobbigyúrósok, a nagy magyar testépítők is mennyire primitíven gondolkoznak, ha nem a testépítés a cél. Mert ott annyit nem kell gondolkozni, ott mindig okosak.
2020. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

En nem ertem miert hasonlitgattok ossze almat a kortevel. Egy sportolo teljesitmenye miert lenne osszehasonlithato egy szellemi értékkel?


Egy olimpiai úszó sem a legélesebb kés a fiokban. De megis elismeresre melto amit elert.


Egy orvos aki tobb evig tanul egy gyogyit elismeresre melto.


Melyik ertekesebb? Pl. Egy olipiai erem, vagy egy orvos aki eleteket ment?


Relativ. Tok folosleges ilyenekrol vitazni...

2020. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!