Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez elég, hogy megszabaduljak...

Ez elég, hogy megszabaduljak a sörhastól?

Figyelt kérdés

Hetente ötször 50 perc testépítés (osztott edzésterv) és fél óra futás futópadon.

Naponta kétszer kajálok. Rendes ebéd (leves és főétel) később pedig valamilyen hús sajttal és zöldséggel. Kerülöm a szénhidráttal teli ételeket (szó sincs ketogén diétáról). Későn szoktam kelni ezért a reggeli sokszor kimarad de amúgysincs reggel étvágyam.

Szénsavas italok közül csak heti maximum 2 üveg sört iszok...tudom...sörhas ellen nem a legjobb ellenszer a sör.


Lapos(abb) hasat szeretnék, nem kocka hasizmot.


30 éves férfi vagyok.



2020. aug. 10. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A két kajával a vércukor ingadozás a legnagyobb gond
2020. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért ha gyakran eszel, akkor nem ingadozik a vércukrod? :D Egyébként semmi baja nem lesz ettől még, pont ezért termel inzulint a hasnyálmirigy, hogy ezt szabályozza. Ha pedig kevés ch-n van akkor meg amúgy sem fog annyira megemelkedni a vércukra.
2020. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az esetlegesen lezuhanó vércukor a gond, na meg a tartalékoló üzemmód.
2020. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!