Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MI a teendő ha alább hagyott...

MI a teendő ha alább hagyott a motiváció?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 14:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kezdj új edzéstervet, vigyél be valami változatosságot az edzésbe
2020. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1. Pihenj 1 hetet. Ha nem valtozik akkor 2 hetet.

2. Kezdj el uj edzestervet.

3. Vigyel bele valami ujat. Pl. Uj kiegeszito. Uj porgeto. Uj ruha. Uj bandazs. Barmi ami teged motivalhat.

4. Tuzz ki uj celokat. Pl. 1 honap mulva 5 kg al tobbet nyomsz fekve.

2020. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Pawel166 ***** válasza:

Ez lehet a túledzéstől. Ilyenkor 1-2 hét pihenő vagy kisebb súlyokkal való edzés érdemes.


Ezen kívül lehet azért, mert az életed egy olyan szakaszában vagy, amiben nem akarsz/tudsz edzeni. Ilyenkor ha tudod meddig tart ez a szakasz, akkor addig ne eddz vagy kisebb súlyokkal, ha nem tudod, akkor is próbáld meg lejjebb venni a terhelést, de ne hagyd ki az edzéseket.


Emellett az is lehet, hogy egyáltalán nem szereted a sportágat, amit csinálsz. Ebben az esetben hagyd abba és keress más elfoglaltságot, ami boldoggá tesz.

2020. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd abba, nem a te sportod...
2020. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A hetes nagyon hasznosnak tűnik! Nem igaz, hogy nem élveztem az edzéseket, volt hogy heti hatszor is lementem a terembe. Ebből kiindulva tényleg lehet a túledzettség a baj. Mielött leálltam volt, hogy a kedvem ellenére is lementem edzeni dehát csak tötyögtem.. Már nem érzem azt mint korábban, hogy most lemegyek és szétb.szom a termet.. Olyan mintha kiégtem volna..
2020. aug. 2. 19:27
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert nem a te sportod, én 25 év edzés után is nagyon várom hogy menjek edzeni, soha nem éreztem hogy kiégtem volna
2020. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is szinten az esetek 90 százalékában nagyon várom az edzést, de van amikor hosszú napom volt, fáradt vagyok, nincs kedvem, olyankor megtehetem hogy nem megyek, mivel csak heti 4szer edzek, de általában azokon a napokon is letolom a seggem, mivel sosem volt meg ilyan hogy megbántam hogy lementem. Köztudott hogy az edzes endotfint vált ki, es utána jól érzed magad. Ha meg tényleg nem megyek le aznap, akkor a következő, nagyon maximum 2 nappal utána kötelezően kell lemenni, hogy meglegyen a heti 4 alkalom. De mint irtam nekem sem kell mar motivacio, nekem is mar rutin lett, imádom edzeni.
2020. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2020. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha a motivaciod elfogyott akkor jon kepbe a fegyelem
máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!