Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MI a teendő ha alább hagyott...

MI a teendő ha alább hagyott a motiváció?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pihenj
2020. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
már hetek óra tart..
2020. aug. 2. 14:28
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

no offense de mit vársz, mit mondjunk? valamit amitől visszatér?

vagy erőlteted vagy abbahagyod.

esetleg próbálgathatnál különböző edzésstílusokat, hátha valami más is megtetszik

2020. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

nekem a növi rendberakott mindent.

de senkinek nem ajánlom főleg nem hobbgyúrósjózsikáknak

2020. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
57%
Motivációs videók is vannak youtubon, hátha segít..egy próbát megér, de tényleg meg kell próbálni erőltetni
2020. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4. Mi az a növi?

5. Linkelsz párat?

2020. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 MadSeal ***** válasza:
87%

Űlj le, vegyél a kezedbe egy papírt meg egy tollat, vagy csak gépen nyiss ki egy új Excel táblázatot, és mérlegeld 4 oszlopba a helyzetet.

1. Mit adott az edzés az életedhez?

2. Mit vett el az edzés az eddigi életedből?

3. Mit adhat még az edzés?

4. Mit vehet még el az edzés? (másszóval mivel lenne jobb, ha most abbahagynád)

Mindent latba vettbe, ha az jön ki, hogy jobban jársz, ha nem edzel, akkor hagyd az egészet, nem való mindenkinek az edzést, viszont azt vedd számításba, hogy valamit mozognod ígyis kellesz helyette, legalább heti 3-4 órát.

A másik oldalról nézve meg lehet rájössz, mennyi mindent is veszítesz, ha abbahagyod.

2020. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

5. vagyok

Egyszerűen beírod youtubba h motivation to workout vagy motivation tipps és találsz egy csomót

Egyébként a hetedik válaszoló hozzászólása nagyon jó :D

Én most heti 4x járok edzeni és sokszor nekem sincs semmi kedvem hozzá, de ha már egyszer ottvagy akkor jobb, inkább csak rávenni magad, hogy elindulj a nehéz. Esetleg keress valakit akivel együtt jársz edzeni.

2020. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi volt az pontosan,ami motivált.Ezt kell átgondolnod.

Ha az a valami már nem késztet edzésre,akkor kell egy másik.

Igazán érdekes ez a kérdés.Ebből is látszik,hogy mennyire mások vagyunk,és mennyire nem egyformán állunk hozzá.

Én megmondom őszintén,hogy nem tudok hirtelen semmit válaszolni.

Egyszerűen rutin .Olyan,mint a fogmosás.Nem gondolok rá,hogy a fogaim milyenek lesznek,ha nem mosom,vagy ha mosom,akkor kva szép fehérek,hanem egyszerűen megyek,és reggel,este mosom.

Semmi motiváció nélkül.

Ugyanígy edzek is.Kell,mert csinálnom kell,hogy belül jol érezzem magam.Deloadkor,nyaraláskor kibirok 1-2hetet,de egyébként nem is tudnám abbahagyni.


Neked viszont kell egy cél,egy rövidtávú cél,amit el tudsz érni elég hamar.Ez majd beindít talán.

2020. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem elvonasai tuneteim vannak, ha abbahagyok, nem igazan tudom mi motivalhatna teged. Egy exzotars sokat segit. Igazabol cdak elindulni nehez, utana mar jo. Meg kell egy edzesterv, ne csak fejbol, mert az is lehuzhat
2020. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!