Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy veszitek rá magatokat,...

Hogy veszitek rá magatokat, hogy konditerembe járjatok?

Figyelt kérdés
Régen jártam, 2-3 éven kersztül, de a végére már úgy megutáltam az egész kondis légkört, hogy elment tőle a kedvem, és azóta itthon edzek, 3 éve kb. Viszont már hiányzik a normális súlyokkal való edzés is, de ahol lakok nagyon nehéz normális termet találni, ahová nem műmájerek, meg aranyásó nők járnak.

2020. júl. 5. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig alig várom, hogy mehessek. Szerintem vàlts sportot
2020. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az edzést szeretem, csak az embereket utálom :D
2020. júl. 5. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés szokott a napom fénypontja lenni, én is mindig várom.
2020. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 $$$$$ ***** válasza:
69%

Egesz nap arra varok ,hogy lemenjek a terembe. Lényegeben amint befejeztem az edzest már mennek is vissza😂😂. Tehat nekem nem nehez ravenni magam. Heti 6 szor megyek terembe. Inkabb az nehez hogya pihenő napomon ne menjek😂😂.

19/F

2020. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt megyek, amikor nagyon kevesen vannak.

Én is úgy vagyok, hogy az edzést nagyon szeretem, de az oda járók nagy részét nem.

2020. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az emberekkel én imádok gyúrni de a légkört azt én is utálom. Sok a proli. A suttyók közül. Mondjuk én otthon edzek csak nekem van otthon 100+ kilónyi súlyom meg rudam. De a terembe járókat utálom de nem kell őket szeretned ahhoz, hogy odamenj. Nyomj be valami vezeték nélküli MP3 at a füledbe és kész.
2020. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

"megutáltam az egész kondis légkört"

"ahová nem műmájerek, meg aranyásó nők járnak."

"az edzést szeretem, csak az embereket utálom"


Nekem ebből az jön le, hogy többet foglalkozol az emberekkel a teremben, mint az edzéseddel.


Lehet önbizalom hiány, mert mindig azt nézed kinéz furcsán és ki látja hogy valamit elrontasz.


Nem tudom, de ez nem normális. Nekem csak kb 4 mondat hagyja el a számat a konditeremben. "Ezt használod?" "Ezt valaki használja?" "Még hány sorozatod van?" "Beszállhatok?"


... és kb ennyi.


Ne foglalkozz másokkal. Ha nem megy meg menj egy pszichológushoz és derítsétek ki mért nem megy ... majd dolgozz a mögötte lévő próbléma megoldásán.

2020. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-esnek tökéletesen igaza van. Annyival kiegészíteném, hogy aki mások hibáját figyeli árgus szemmel, annak elsősorban magával van baja, ezért keres másokban is hibát.
2020. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!