Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe csak gyúrni...

Konditerembe csak gyúrni járnak az emberek?

Figyelt kérdés
Vagy pl mentális probléma ellen is jó mint példáu depresszió csökkentése? Stressz levezetése?
2020. júl. 4. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Hülyén tettem fel a kérdést. A lényeg hogy csak izmosodni e járnak.
2020. júl. 4. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármi miatt is járnak emberek.

Gyúrni járok hogy erősebb legyek, hogy jobban megfeleljek magamnak a tükörben, kiereszteni a gőzt nap végén,edzős haverokkal spanolni. Aktívan kikapcsolódni.


Nem csak izmosodni járnak emberek az sokszor csak egy "melléktermék".

Depresszió ellen is tud jó lenni. Sok embernél olvastam már hogy nekik segített. Valamilyen szinten nekem is. Munkám miatt nem igazán vannak barátaim, ezzel szemben este amikor lemegyek akkor ugyan azokkal az emberekkel találkozok, és jó érzés pár szót váltani, poénkodni stb.


De olvastam olyat is hogy az ember messze lakott és ott dolgozott abban a városban ahol a terem volt és nem vett magának szállást ki. Inkább ahelyett munka után lement a teremben edzett, kikapcsolódott, tudott ott fürdeni és az autójában aludt. Ezzel spórolt pénzt.



Sok ember fogyni szeretne és azért jár.


Szóval messze nem csak izmosodni járnak.

2020. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű válasz az elsőtöl.
2020. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi néha kávézni is beülünk
2020. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint segít levezetni a stresszt, csökkenteni a depressziót. A cigit is úgy tettem le, hogy először csak a kondis napokon nem esett jól rágyújtani, aztán már a többi napon sem éreztem rá olyan erős kesztetést. Akkor vettem főleg észre, hogy mennyit is segít, amikor bezártak a termek a vírus miatt. Na ott letargikus "az egyetlen örömforrasom" is elvész hangulatban voltam és vártam, mint a messiást, hogy kinyisson a terem.


Persze, szeretnék erősödni, formásabb testet is, de a lelkemnek is kell a mozgás (mondom ezt úgy, hogy életem első 25 évében alig mozogtam, még tesiből is felmentésem volt).

Másoknál látom, hogy szokás az ottani ismerős arcokkal váltani pár szót. A teremedzők is oda szoktak jönni pár pozitív mondat erejéig vagy kedvesen intenek, amikor kardio közben kipirosodott arccal kapkodod a levegőt. A csoportos órák után rendszeresen látom, hogy még leülnek többen együtt kávézni.

Szóval többről szól el, minthogy lemegyek gyúrni.

2020. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mulatni járunk
2020. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!