Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha edzetlenül elkezdek kondite...

Ha edzetlenül elkezdek konditerembe járni, akkor nem nevetnek ki az ottani emberek?

Figyelt kérdés

Otthon sokat szobabicikliztem eddig és könnyebb súlyzós edzéseket is csináltam, de nagyon messze vagyok attól, hogy akár egy kicsit is edzettnek nevezzem magam. 165 cm vagyok és 65 kiló. Kövérnek nem mondanám magam, de van rajtam bőven zsír. Szeretnék konditerembe járni és több gépet is kipróbálni, erősődni és formálódni, persze emellett fogyni is. Nagyon tartok attól, hogy ha ilyen edzetlenül odamegyek és extra rövid idő alatt kifulladok, vagy pl a húzódzkodórúdon alig tudom megtartani magam, akkor mások kinevetnek vagy lesajnálnak. Kicsit paradox helyzet, mert csak akkor leszek edzettebb ha elkezdek járni, de ilyen edzetlenül meg félek, hogy nevetség tárgya leszek.

21l


2019. aug. 7. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fognak. Sőt, szerintem a legtöbben még szívesen segítenek is.

Gondolj bele, mindenkinek el kellett valahol kezdeni :)

2019. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

De, kinevetnek.

Edzőterembe csak tökéletesen fejlett izomzattal szabad belépni.

Hogy ki hol gyúrja ki magát az magánügy, csak ne a konditeremben, mert az nevetséges.

2019. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Max a nőktől számíts ilyenre. Azért mennek oda az emberek, hogy edzettek legyenek nem? Mindenki kezdte valahol.

Húzóckodni 0-ról minek akarsz? Használj hátgépet, ott beállíthatod a súlyt, hogy tudj is húzni.

2019. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Relativ súlyokat kell használnod, ha nem megy a húzódzkodás akkor előbb gépen kell. Azt meg egészséges ember nem nagyon nézegeti szerintem, hogy ki mekkora súllyal edz, nyilván akaratlanul odapillant az ember és látja, de aki számolgatja még szemmel tartja ott az szerintem nem sportszerű hozzáállás.
2019. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En kb ket hete jarok edzeni tesommal es 5kg sulyokkal edzunk 😆 tudom gaz xd de senki nem rohogot meg rajtunk igaz neha ereztem mar h ciki h csak ennyit birok xd
2019. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Latod ezert ne nevess ki soha senkit az eletben h ne kelljen erre gondolnod h lehet mas kinevet.

Mert mindenki magabol indul ki.

Nem feltetelezem h te ilyen vagy, de lehet ilyen kornyezetben voltal ahol.mas kinevetett mast.

En peldaul a suliban mindig megvedtem azokat akiket kikacagtak, igy sose félnék attol h engem kinevetnek, mert megvédem magam.


Ne felj, ne parazz , ne gondolkodj!

1et kell tenned CSAK :

Menj és csinàld és CSAK ARRA FÓKUSZÁLJ

2020. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!