Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnék izmosodni, tömegelni...

Tudnék izmosodni, tömegelni ha azt eszem, ami itthon van?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok 18, így nem egyedül élek. A gond ezzel csak az, hogy szeretnék izmosodni, mivel 45 kg vagyok 165 cm-rel, de nem tudok minden nap csirkét enni rizzsel, mivel nem én főzők, nekem meg nyilván nem csinálnak külön fehérjében és szénhidrátban gazdag kajákat minden nap. Nyilván van amikor azt eszünk de nem minden nap. Egyedül zabkását, turmixokat, zabkekszeket tudnék enni és inni, így tudnék tömegelni? Így 45 kg-ról ha mindenből sokat eszem, pl fehér kenyérből, húsokból akkor izmosodhatnék? (nyilván edzéssel)

2020. júl. 10. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami otthon van.

Hát ezt megaszontad.Ebből mi világosan látjuk ést tudjuk,hogy izmosodsz e majd.

Csak egy oélda.

A haveroméknak otthon reggelire májkrémes kenyér,nutella,fánk ,kávé,tea van.Bent az irodában joghurt és egy pogácsa,ásványvíz,gépi kávé.Hazafele autós mc donalds .Otthon kínai zacskós leves,fagyi,vagy 1,2sör,chipsz,nápolyi a tv előtt.


Ettől én összemennék,mászva közlekednék,majd a harmadik nap felhorkanva éhendöglenék .

2020. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tanulj meg főzni..

Kilo rizs 300ft és 20 perc alatt kész van csirkemellnek 1500 kilója szóval abszolut nem drága

2020. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!