Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnék izmosodni, tömegelni...

Tudnék izmosodni, tömegelni ha azt eszem, ami itthon van?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok 18, így nem egyedül élek. A gond ezzel csak az, hogy szeretnék izmosodni, mivel 45 kg vagyok 165 cm-rel, de nem tudok minden nap csirkét enni rizzsel, mivel nem én főzők, nekem meg nyilván nem csinálnak külön fehérjében és szénhidrátban gazdag kajákat minden nap. Nyilván van amikor azt eszünk de nem minden nap. Egyedül zabkását, turmixokat, zabkekszeket tudnék enni és inni, így tudnék tömegelni? Így 45 kg-ról ha mindenből sokat eszem, pl fehér kenyérből, húsokból akkor izmosodhatnék? (nyilván edzéssel)

2020. júl. 10. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki azt eszi ami otthon van.
2020. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
64%
Persze hogy tudsz. Szerinted régen érdekelte az embert hogy mit eszik meg számolgatta szerinted?? Mondjuk 10-15 évvel ezelőtt is gyurtak és erősek voltak. De nem számolgattak meg nem csirkén éltek mindennap. Ha keményen edzel erősebb leszel és egyél amennyit bírsz.
2020. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
49%
Amióta az internet világa van én azóta látom ezt hogy szàmoljad mit eszel meg csak ezt edd csak azt edd, meg fehérje. Biztos nagy pénz van ebben is.
2020. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, tehát nyilván nem csokikból de szalámikból, húsokból ha sokat eszem ugyanúgy izmosodhatok?
2020. júl. 10. 13:02
 5/12 anonim válasza:
49%
Ja amit otthon főznek abból egyél sokat, meg azért normális kajàkat. Nem pizza meg ilyenek.
2020. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Hát nézd attól függ...


A te súlyodnak egyáltalán nem kell sok fehérje. edzésnapokon legdurvább esetben 1.6g fehérje/testsúlykg-al kell számolni. Ennél többre nincs szükséged de maradjunk inkább a normális 1.3-nál.


Betolsz 200g húst meg valami olcsó köretet mint bab, lencse/vöröslencse és akkor meg is van a napi fehérje adagod. Egy ebéd és megvagy vele.


Nem kell túlmisztifikálni a dolgot. Zabból naturt egyél. zabkeksz meg kész zab cuccokat ne vegyél. túlcukrozottak. Víz vagy fele viz fele tej + zab + banán és akkor meg is vagy. Esetleg rakhatsz rá pár magvat, vagy ha kertes házban vagy akkor valamit ami a fátokon nő.


Napi 3 étkezés/edzés legyen meg, meg a kalória többlet.


edzésnapokon gyorsan felszivodó szénhidrát mint rizs, krumpli.


minden más napokon igyekezz rostban gazdag ételeket enni. Egyél sok zöldséget is.


Amúgy tanulj meg főzni. Jó dolog. Otthon is örülni fognak ha megtanulsz.

2020. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Ez a táplálkozás dolog túl van gondolva... Persze hogy fogsz izmosodni az otthoni kajáktól is.

Nekem sincs semmi különleges étrendem, azt eszem amit egy átlagember, mégis elértem a testsúly 3x-osa felhúzást naturálban

2020. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a 200 g csirke jó lenne, de mint mondtam, nem tudok ennyi idősen minden nap 200 g csirkét enni.
2020. júl. 10. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Köszönöm, ez a 200 g csirke jó lenne, de mint mondtam, nem tudok ennyi idősen minden nap 200 g csirkét enni.


nem is kell. egyél és edz aztán lesz eredménye.


A táplálkozás pedig csak addig van túlgondolva amíg nem ébredsz 7.0 feletti vércukorszinttel.:)

2020. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7-es, lássuk azt a felhúzást, szívesen megnézném élőben ha van rá lehetőség
2020. júl. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!