Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street Workout este?

Street Workout este?

Figyelt kérdés

Mennyire néznének hülyének vidéki kisvárosban a rendőrök, ha most kimennék a kondiparkba?


Délután nem igazán merek kimenni, megmondom az őszintét, mert eléggé vékony és gyenge alkatú vagyok, aztán tuti a pofámba röhögnének, meg elzavarnának onnan a francba az itteni "menő" arcok.


21 / F



2020. júl. 1. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menjél nyugodtan.

Sok a szúnyogm

2020. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kimehetsz.. Szerintem a rendőröket pont nem érdekli, hogy neked este 11ko támad kedved edzeni.
2020. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Delelott is mehetsz, a normalisabb arcok pont hogy segítenek, mit hogy kell szabályosan/hatékonyan.
2020. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 subrette ***** válasza:
A kondipark pont arra való, hogy kondizz benne. Akármikor. Semennyire nem fognak hülyének nézni. A rendőrök is emberből vannak, egyre inkább. Hozzád hasonló fiatalok, akik lehet, maguk is járnak kondiparkba, mikor nincsenek szolgálatban...
2020. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem lazán mehetsz délután is, én is így kezdtem, hogy azt hittem hogy a nagy erős emberek bunkók és lenéznek, de az az igazság, hogy szörnyen kedvesek, és valószínűleg ezzel nem győzlek meg, de felnéznek a nagy darab "menő" arcok a kezdőkre, és nekem volt, hogy odajöttek és segítettek, nyitottak felém. Ez nem arról szól, hogy ki a nagyobb és erősebb, hanem hogy kinek van tettvágya. Persze ha este kényelmesebb akkor nyugodtan mehetsz akkor is, csak úgy nehezebb jó étrendet fent tartani a véleményem szerint, persze ízlések és pofonok :)
2020. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!