Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi kalóriát hány g szénhid...

Mennyi kalóriát hány g szénhidrátott és fehérjét kéne be vigyek naponta?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok 184 cm 78 kilo (múlt hét elején 73 kilorol indultam)

3000 kalóriát eszek most naponta és saját súllyal edzek.

Ennyi elég?

Ileltve fehérje/szénhidrátbol mennyit kéne be vigyek?


2020. máj. 11. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Aktivitásnál arra mentem hogy közepes

Heti 3x 1 óra teljes testes saját súlyos edzsés.

Reális a közepes vagy menyek arra hogy magasabb aktivitás?

2020. máj. 11. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyire vagy aktív a mindennapokban. Nem csak az számít, hogy mennyit edzel egy héten, hanem az is, hogy azon kívül mit csinálsz. Például ha postás vagy akkor az nagyon magas aktivitást jelent, ha irodai munkát végzel, heti 3x1 óra edzéssel, akkor elég a közepes is.


De ezt ki tudod tapasztalni, ha közepessel kezdesz, de nem látsz érdemben fejlődést magadon, akkor növelni kell a mennyiséget, viszont ha magas zsírosodást tapasztalsz, akkor vissza kell venni.

Hamar belejössz, ha megfelelő az étkezésed.


Egyébként tudom javasolni a MyFitnessPal alkalmazást mobilra, én azt használom, mindig naplózóm, hogy éppen mit ettem, és így könnyű betartani a célt.

2020. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a Yaziot használom fullos magyar adatbázisa van képes kamerán át beolvasni az étel csomagolásán a vonalkódot igy pontosan tudja mit eszek és abban mi van
2020. máj. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!