Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év alatt kockás has?...

Fél év alatt kockás has? Lehetséges? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 eve kuzdosportolok. Elotte vizilabdaztam. Izmos a hasam, mar latszik is valamennyire, de inkabb csak felul latszik az izom. Van rajtam olyan 7-10 kilo felesleg.

Figyelek a kaloriakra es a feherjere(feherjeturmixot is iszom), heti 5* jarok sportolni.

Itthon gondoltam még rá, hogy hasizomerosito gyakorlatokat is vegeznek.

Szerintetek fel ev alatt el lehet erni?


2020. febr. 6. 13:16
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem simán lehet, ha odafigyelsz az étkezésedre, rendszeresen sportolsz. Vigyázz ne dolgozd túl magad, az sérüléshez vezethet.

Hajrá hajrá :)

2020. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen lehet, de azáltal csak a kinézeted fog változni, a sportteljesítményed csökkenni fog. Valójában 2 féle embernek kell szálkásnak lenni: az egyik a testépítő, a másik a modell. Egy vízilabdás teljesítménye nem a kockáktól függ és szüksége is van némi adaptív zsírra, hogy a legjobban teljesítsen. A küzdősportolóknak sem a kockásság a fontos. Sőt, egy nőnek pedig végképp nem.


Én azt mondanám, hogy felesleges ezzel foglalkozni, mert valaki alkatilag olyan, hogy kockás, valaki meg zsírosabb. Mindkettő szép. A zsírosabb ember általában erősebb, míg egy kockás a tükörben tudja magát nézegetni, hogy milyen szépen megtöri a neon-fényt. Ha te sportolóként, helyes táplálkozással úgy nézel ki, ahogy, akkor az úgy teljesen rendben van. Ha változtatni akarsz rajta, akkor gyengébb leszel, mert le kell adnod zsírt és ez például azt is jelenti, hogy a melleidből is fogyni fogsz. Egyébként milyen küzdősportot űzöl, hány kg vagy?

2020. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában, a te esetedben meg különösen sokkal több múlik a fogyáson, ha hkockás hasat akarsz. Vagyis elsősorban azt a 7-10 kilót kell leadni. Figyelj jobban a kajára, az első 3-4 kiló jó eséllyel gyorfan le fog menni, az meg már látványos különbséget fog jelenteni.
2020. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Kockahas szinte csak az étkezésen múlik.


Kb hetente 1 kg vesztés az optimális. Ennek egy része izom lesz.


Te tudod mennyit kéne vesztened nagyából.

2020. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!