Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges otthon kerek,...

Lehetséges otthon kerek, formás feneket építeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, tudom, hogy rengetegen kérdeztek már evel kapcsolatban, de én a személyes tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.

Vékony alkatú 21 éves lány vagyok, szóval fogyni nem szeretnék, inkább az izmokra dolgozni. A fenekem az, amivel nem vagyok annyira megelégedve.

Arra lennék kíváncsi, hogy van itt olyan akinek sikerült otthoni gyakorlatokkal szép, kerek feneket formálni? Mi az edzéstervetek ? És kb mennyi idő alatt sikerült? Mire kell ilyenkor odafigyelni, mit együnk? Táplálék kiegészítőt is szedtetek?

Ezekre lennék kíváncsi. Ha hülyeséget kérdeztem, akkor bocsi. Szeretnék inkább terembe járni, de egyetem mellett dolgozok is, igy ez nekem nehézkes lenne megoldani.

Köszönöm előre is a hasznos válaszokat.



2020. jan. 24. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Ha csak kerek formás feneket akarsz, azt lehet otthon építeni, csak le kell guggolni és felállni, ha ez könnyű, akor teli hátizsákkal kell leguggolni és felállni. Kalóriapluszban kell lenni, ha ezt meg tudod oldani a gyomrod kapacitásán belül, akkor nincs szükséged táplálékkiegészítőre, ha nem, akkor szükséged van táplálékkiegészítőre.

Ha a formáskerek a bazinagyformáskereket takarja, akkor konditerem és majd szükséged lesz idővel táplálékkiegészítőre.

2020. jan. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Igen lehet otthoni edzéssel, súlyokkal. Én így csináltam, már 4 hónap után látszott a különbség. Most lesz fél éve hogy rendszeresen edzek minden héten, a BBG edzéstervet követve. Keress rá: Kayla Itsines BBG. Van magyar közösség is facen, ahova fel van töltve ingyen minden infó, az edzéstervek, könyvei. (Hungarian BBG Girls)
2020. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kell venni egy állványt+ egy ketkezes rudat tarcsaval és kész.
2020. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!