Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek edzeni és izmot...

Ha elkezdek edzeni és izmot növelni, ahhoz hogy ne tűnjön el az izom pl 10 év múlva amit x idő alatt növesztek, ahhoz életem végéig amíg birok " gyúrnom " kell és fehérjedús táplálékot kell fogyasztanom?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha értetlenül írtam ki a kérdést, de remélem értitek a lényeget. És látjátok hogy mennyire kezdő vagyok még. Egyébként elsősorban a vádlit, másodsorban a combomat szeretném izmosabbá tenni, de persze a többi testrészre is edzenék. ( személyi edzővel )
2019. szept. 7. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jól gondolod, ez egy ilyen műfaj
2019. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy ilyen biznisz. :) De az edzés élvezet, szóval miért lenne baj, hogy egész életedben edzened "kell" ? A táplálkozáson meg lehet enyhíteni ,csalni stb, ha már csak forma tartás a cél.
2019. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni hogy belevágjak-e, mert szeretnék izmosabb lábakat, a lábaim formálása a célom és fiatal is vagyok.

Ha már csak a kialakult formát szeretném tartani ( ha elérek egyáltalán addig ), akkor is csirke-rizs-tojás,túrót ehetek? Nyilván lehet csalni is persze, de kb 2gr/ttkg fehérjét gondolom akkor is be kell vinni?

2019. szept. 7. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ... Ehetsz szinte bármit, ha mellette normálisan edzel és nem viszed tulzásba a dolgokat, csak ne várd el hogy mellette fitness model kinézeted legyen.
2019. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez egy élet forma. Elhatározás, kemény kitartás és akaraterő kell hozzá. Ez a hát nem is tudom meg lehet el se érek oda stb látásmóddal el se kezd.
2019. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A testépités tipik az a sport amit ha abbahagysz egy ideig látszódik majd szép lassan eltűnik, persze nem végleg de a tested csak azt az izmot tarja magán amit használsz, ergo ha nem edzel, felesleges a 45-ös kar, ha irodista vagy és 10kb nál többet nem emelsz... ezért van az hogy sokan csak másodlagos hobbiként csinálják pl küzdősport mellett, mert ha 45 évesen verekedni kell arra emlékszel mert technika de az izom nem lesz sehol sem.
2019. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!