Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Nehéz megtanulni korcsolyázni?

Nehéz megtanulni korcsolyázni?

Figyelt kérdés

Itt a szünet, ha befagy a tó végre szeretnék megtanulni korcsolyázni. Eddig nem érdekelt, de 1-2éve nagyobb lett a mozgásigényem, és jó is, de télen nem tudok nagyon mit csinálni, szeretnék megtanulni korcsolyázni, viszont félek, hogy nem lesz egy könnyű dolog. A barátaim többsége is tud. Páran még most fognak. 2-3hét alatt már megtanulhatok úgy hogy ne nagyon essek? Vagy ez egyénfüggő?

14/F


2009. dec. 27. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte már tudtam görkorizni, így csak mentem a jégre és koriztam, párszor elestem de nem volt annyira gáz. Szerintem először műjégre kéne menned, mert ott van palánk és meg tudsz állni ha baj van. Amúgymeg akiket eddig tanítottam korizni, 2 óra múlva mind úgy ment mint a szélvész. :D Szóval simán meg lehet tanulni, csak olyannal menj aki tud.
2009. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb félóra volt úgy megtanulni, hogy ne essek el, és előtte nem görkoriztam egyszer sem :D
2009. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is tudtam előtte görkorizni, de a jégkori nem az erősségem. Mondhatni béna vagyok:D nincs biztonságérzetem a jégen, de görizni imádok:)
2009. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
egyáltalán nem nehéz! szerintem könnyen meg fogsz tudni tanulni. (a 4 éves húgom is tud:)
2009. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! egyébként görkorcsolyázni sem tudok, úgyhogy nem indulok nagy előnnyel :D
2009. dec. 28. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
elsőre felálltam és siklottam, jégkorongozom is:) nem nehéz csak legyél bátor 14/f
2010. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én tavaly még nem tudtam utáltam stb.

Ma meg már benne vagyok a szinkronkori csapatban!:)

Imádom, cinálom, ez az életem...

Csak el kell hinni hogy sikerül, és persze rengeteget gyakorolni XD

Én most versenyszinten tudok, és kb 1-2 honapba tellt, mire így megtanultam.

Menni és megállni a jégen maximum 10 perc és megy!

Nagyon sok sikert! 13/L <3

2011. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
könnyű megtanulni csak bátorság kell hozzá én se tudok görkorizni de jégkorizni tudok
2014. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ja és előre kell dőlni mert ugy kissebb az esélye annak hogy elesel
2014. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attòl függ,milyen gyakran mèsz,ha nem vagy kiemelkedő tehetsèg,de elszànt,lelkes ès az egyensùlyèrzèked is jò kb. 5-10 alkalom.
2017. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!