Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Tegnap voltam eloszor korcsoly...

Tegnap voltam eloszor korcsolyazni. Hogy tdnak meg ezen a heten megtanulni jol korcsojazni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
sokat kell gyakorolni :) rá fogsz érezni !
2009. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk tanulás közben a helyesírás szabályzatot is olvasgathatod. Amúgy menj le a koripályára és válassz ki egy helyet ahol látod hogy kevesebben vannak és ott próbálgasd, aztán amikor már úgy gondolod hogy megy akkor menj egy kört. Ha látod hogy még nem megy akkor vissza a helyedre és gyakorolni. Amúgy meg nagyon sok gyakorlás és menni fog.
2009. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekem félóra alatt sikerült:D

Hogy?

a korlátnál gyakoroltam egy jó ideig, aztán elengedtem, és a korlát mellett, utána pedig barátnőim segítettek.(megfogták a kezemet, és úgy mentünk)

bár még nem tökéletes, de legalább stabil:D:D

sok szerencsét hozzá!!:D

2009. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát alapszinten könnyű megtanulni, elősször is a jo kori mindennek a titka (nem szorit, de mégis fogja a bokád és kényelmes!és persze meg van élezve...) ezek után a többi csak rajtad mulik nézd a többieket hogy farolgatnak probálgasd, nem nehéz annyira
2009. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rengeteg korizás!nekem is így sikerült!!
2009. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sok-sok gyakorlás, nyáron meg görkori. Amikor először álltam jégkorin, akkor is lazán mentem a köröket a többiekkel, mert nagyon sokat görkoriztam azelőtt. Azért van egy két dolog, ami más. Testsúly elhelyezése, megállás, hátrafelé menés, stb..De gyakorlni kell 1000-rel.

Hajrá

2009. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 2 évig tartott megtanulni.
2009. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Két példát mondok!Első tapadj rá valakire hátulról és kövesd a mozdulatait, de ne feltünően.Második szemeld ki azt aki számodra a legjobb a pályán és kérd meg, hogy mutasson pár trükköt!Ez nem szégyen, egyben ismerkedsz is.;) Sok sikert!
2010. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!