Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Így hogyan lehet csinálni tovább?

Így hogyan lehet csinálni tovább?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el röpizni járni. Nagyon tetszik ez a sport és nagyon élvezem csak annyi az egész baj, hogy van egy lány, akinek van velem egy baja.a

A lány jobb nálam mert régebb óta csinálja, de ez nem us baj. A lány akkor kezdett el "utálni" mikor egyszer együtt gyakoroltunk és én annyit mondtam neki, hogy gyere gyere (mert nekem passzolt). Nagyon furcsán nézett rám. Ezek után meg több lány mondta, hogy az öltözőben a lány azt mondta, hogy nagyon idegesítő vagyok és okoskodom úgy, hogy nem is tudok röpizni.

Mostanában meg az van, hogy folyamatosan össze nevetnek a bari nőivel rajtam amikor csinálok valamit. Nagyon kellemetlen...



2018. márc. 13. 18:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!