Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 32 évesen szeretnék elkezdeni...

32 évesen szeretnék elkezdeni focizni nagy pályán, megye3-ban, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Korábban sosem játszottam nagy pályán.

Általában a haverokkal járunk össze teremben, és kisebb bajnokságokban, de elég rendszertelenül.


Van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Tanács?


Bele se vágjak?


2016. jan. 29. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában nem ezt válaszolnám, de 32 évesen vannak dolgok amikről már egyszerűen lecsúsztál.
2016. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első válaszolónak:

lecsúszott? miről? a megye 3-ról? merthogy a kérdező megye 3-as szintről érdeklődött, nem NB-s szintről!!! értelmezd, amit ír!


kérdezőnek: megye 3-ban általában mindenkit szeretettel várnak, nincs próbajáték, ilyesmi, "gyere és játssz" alapon működnek általában az ilyen "hobbi" csapatok. nem tudom hová valós vagy, de keress egy csapatot, ami mondjuk közel van, menj le edzésre, érdeklődj az edzőnél. biztosan nem fognak elutasítani, főleg nem megye 3-ban

2016. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen menny nyugadtan!

Megye 3-ba szerintem simán be tudsz kerülni

2016. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát első válaszoló, én meg azt mondom: inkább kussba maradtál volna, bölcsebb lettél volna...
2018. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!