Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni edzeni....

Szeretnék elkezdeni edzeni. Vagyis eddig is sportoltam de szeretnék kicsit jobb alakot. Hogy kezdjek neki? (Lent) 16/L

Figyelt kérdés
Eddig is sportoltam, tehát nem vagyok olyan punnyadt, de szeretnék tudatosan. Tehát laposabb hasat, stb. Valakinek van valamilyen jó edzésterve otthonra leginkább lábra és hasra? Futás jó lenne? Bármilyen tanács jól jön. Köszönöm
2015. okt. 3. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy hogy nézel ki 50%-ban azon múlik, hogy mit eszel. (70%-ot szoktak írni, de az hülyeség csak jó kajálástól nem lesz az ember izmos, még atletikus sem kivéve ha genetikailag olyan, a kajálás csak megteremti a feltételt az izomépítéshez.)


Futás az komolyabb izommunka laposabb nem lesz tőle a hasad az csak szálkásító étrendtől lesz, hiába nyomod a felüléseket ha a zsír eltakarja a hasizmot.


Tehát elsősorban kövess szálkásító étrendet, végezhetsz aerob jellegű mozgást(tempósséta), és saját testsúlyos / szabadsúly//gép erősítést. Akár mire is edzel, minden izomcsoportot eddz le, különben aránytalan lesz a tested.


[link]

[link]

2015. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
100%

Kajához letöltöd az ingyenes Sárga kapszula könyvet.


Edzéshez vagy amit fentebb írt, vagy ha otthon szeretnél, akkor megveszed a Fegyencedzés című könyvet és azzal edzel. :)


Ami még jó: Al Kavadlo: Rúdra fel! című könyve.

2015. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!