Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek reggeli futas...

Szerintetek reggeli futas vagy a esti furas jobb es mi mire jo van jelentosege h mikor futun?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a reggeli futást, szóval ha azt kérdezed, hogy szerintem melyik a jobb akkor az esti, azaz inkább mind ami délután 2 és éjjel 3 között történik. Elméletileg hatékon reggel éhgyomorra futni szálkásítás szempontjából...
2015. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A reggeli futás csak annyiban jobb mint az esti, hogy akkor még friss a levegő
2015. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magasabb korban állítólag nem ajánlott reggeli testmozgást végezni, mert fokozottabb a szívroham veszélye.

Allergiások esetében nyáron reggel a legmagasabb a pollenkoncentrátum.

Ezekből kiindulva szerintem inkább este érdemes. Az esti futás nemcsak elfárasztja a testet, hanem segít kikapcsolni a stresszfaktorokat, ezért szerintem érdemesebb este futni egyet a könnyű vacsora előtt, jóval megelőzve a lefekvés időpontját.

2015. szept. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt vettem eszre ha este futok jobb a hangulatom,meg reggel hanyingerem volt mikor futotam
2015. szept. 22. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége. Ami neked kellemesebb.

Én reggel hulla vagyok, meg akkor ideges is vagyok, hogy sietni kell, hogy ne kések el. Szóval nekem az kilőve. Este már nincs kedvem, meg akkor már nem pörgök. Szóval nekem például a délután a tökéletes mindenféle mozgásra. És akkor utána este is több energiám van.

2015. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én este futok, mert éhgyomorral nem tudok futni, azért mert nem fogok felkelni hajnalban, hogy reggeli, várok 1 órát, aztán futás, meg kb. elalszok :D
2015. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:

A reggeli futásban az a rossz, hogy még hidegek az ízületeid, be kell melegítened rendesen.


A jó pedig az, hogy agyilag penge leszel tőle egész nap, azaz felébredsz.

2015. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!