Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabda edzés, mitől lehet?

Jani az útonálló kérdése:

Kosárlabda edzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hogyha egyedül gyakorlok, dobálok akkor a dobások nagyja bemegy és a labdakezelésem is egész jó. Viszont amint csapatban játszom akkor már nem sikerülnek a cselek és egy dobás sem megy be... mitől lehet?

2015. júl. 2. 00:29
 1/2 anonim válasza:

Ez bőven a stressz margójára is róható, akárcsak nálam. Minden edzésen úgy izgultam, mint a legelsőn. Az edzőmmel elbeszélgettünk erről, miután már zavaróan és szembetűnően a játék rovására ment. Élvezni kell, mintha egyedül lennél, ha elszúrod, újra megpróbálod.

Lehet, hogy más palánk is megzavarhat.. Gyakori, hogy mikor kimegyek a pályára, a rugalmasabb palánkot egy idő után megszokom, így a benti, picit merevebb szabványnál lecsurog egy-két dobás. A meccs hevében se felejtsd el a technikát, ahogyan dobsz, és az ívet sem. Ha nagyon nem megy, törj be, használd a palánkot.

Labdavezetésre mindkét kézzel 50-50, úgy hogy nem nézed, fogj két labdát és egyszerre, varázsolj vele picit. Társas gyakorlatnak ott van hogy egymással szemben álltok két labda nálad, másik hadonászik, zavar téged. Nekem ezek segítettek!

2015. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ szerintem is a stressz lehet a baj és ez jó ötlet megpróbálom csak élvezni és kipróbálom a két labdás labdakezelést.
2015. aug. 4. 02:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!