Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet esélyem így majd kosaras...

Lehet esélyem így majd kosaras lenni?

Figyelt kérdés
Terv: Most még középsuli meg egyetem mellett foglalkozom a tanulással, meg azért gyakorlom is a cseleket, labdakezelést, azután meg úgy 25 évesen elkezdenék jó edzőhöz járni, meg növelném a súlypontemelkedésemet(=nagy ugrás). 25 évesen nem késő elkezdeni, akkor még bekerülhetek egy picit komoly csapatba, csak egy olyanba ahol elég a 180 centis testmagasság, és kapok egy picike kis fizetést, de azsem baj ha nem.

2015. febr. 22. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta foglalkozol a kosárlabdával? Csapat keretein belül gyakorolsz vagy csak önszorgalomból egyedül?
2015. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magamban csak labdakezelés és néha dobóedzés ha van rá lehetőség,meg ugrásra súlyzós edzés, egyébként még játszani szoktam heti 2-3x, dobásban nem vagyok rossz, a többit még fejleszthetném.
2015. febr. 23. 19:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Am körülbelül tavaly nyár óta kosarazgatok.
2015. febr. 23. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom minél hamarabb találj magadnak csapatot, ahol tornatermi körülmények között, hozzáértő edzővel tudsz edzeni. Semmi értelme annak, hogy így elhúzzad a dolgokat. Jobb ha minél hamarabb nekilátsz. Egyébként én 11 éves koromban kezdtem el versenyszerűen kosarazni és még most 24 évesen is tolom.
2015. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D

egyébként hol játszol?

2015. febr. 26. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetemi csapatban, szóval nem kell semmi komolyra gondolni :)
2015. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért az sem rossz:D Melyik egyetemre jársz, ha megszabad kérdezni? :D
2015. febr. 27. 14:08
 8/9 anonim válasza:
nem, nem lesz belőled olyan kosaras hogy pénz is keress vele. A 180 centi fiúknál nagyon alacsony, és pont 16-17 év lemaradásod van. Bocs ha nyers vagyok, de gondolom azért tetted fel a kérdésed. May amatőr csapatban 4-7 percek.
2015. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nemgond, juto ameddig jutok. :D
2015. márc. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!