Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 25 évesen van lehet még arra...

25 évesen van lehet még arra esélyem hogy egy NB1-es klubnál védhessek?

Figyelt kérdés
4 évet kihagytam munka miatt. Most építem újra fel magamat, megye II-ben játszok mint kapus. Tehetséges vagyok, ilyen idősen jelentkezhetek egy NB1-es csapathoz próbájátékra? vagy alapból elküldenek akármilyen tehetséges vagyok az életkorom miatt?
2015. jan. 28. 06:30
 1/2 anonim válasza:
Hát figyelj.. sok esélyt nem látok rá és ez nem a te hibád! A magyar foci az oka az egésznek.. Thiago Silva 26évesen futott be és nézd meg most hol van kulcs ember a PSG-ben és a Brazil válogatottban is.. szerintem inkább külföldön próbálj szerencsét Ausztria,Németország ott már egy 5. 4. osztályú játékos is megélhet a fociból !!
2015. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En 31 evesen kerultem olasz harmadosztalya, feljutottunk es 39 eves voltam amikor feljutas volt a seria a-ba, de ott mar fiatalabb kapus vedett, egyetlen meccsen sem alltam kapuba es befejeztem a focit
2015. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!