Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Mi a velemenyetek arrol, ha egy lany imadja a focit?

Figyelt kérdés

Ugy masfel eve kezdtem el focit nezni, a vb-rol szolt az egesz nyaram, ha kihivtak es epp meccs volt, inkabb otthon maradtam es meccset neztem, meg a ballagasi bulimon is, mikor mar lezajlott a lenyege. Olyan elmondhatatlan erzes van bennem a Barcaval kapcsolatban, hogy mindennel fontosabb es nekem egy szent dolog. Kulonbozo erzeseket hoz ki belolem, pl mikor nyerunk, utana tok jo kedvem van, ha epp nem (bar reg volt), akkor akar sirni is tudok meccs kozben. Ez volt a brazil-nemet meccsen is, lelkibeteg voltam utana egesz este. A fiu barataim mindig leszolnak, hogy jaaaj persze, mert Neymar helyes es akkor rogton szeretem a focit. Persze, helyes helyes, de meccs kozben egyaltalan nem azzal foglalkozom! A tipmixesek is felidegesitenek, mert a foci nem errol szol, nem penzforras, hanem egy szerelem, egy eleterzes. Szoval nem ertem ezt a sztereotipiat, miszerint a nok nem erthetnek a focihoz...

15/L



2015. máj. 4. 09:06
1 2
 11/14 Veru10 válasza:

Semmi rossz.

Te tényleg szó szerint imádod a focit.

2015. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
67%
En is 15 eves lany vagyok én is nézem a vb ota. A Barca Mecseket mindet meg nezetem es a kedvencem Neymar én szerintem semmi baj nincs vele én is igy vagyok ha nyerünk orulok de ha nem a nap hatra levo részébe tok depis vagyok
2015. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 B.Dávid válasza:
49%

Aranyos ez a kamaszkor, főleg ha fociról van szó, az meg pláne ha erről lány ír :D egy mondatot azért szántál Neymarnak, aki ugyebár helyes .... :D vagyis szted, én csak a játékminőségét tudom pontozni.


Nekem rendkívül imponáló, ha lány beszél a fociról, vagy ha nézi/játsza. De sztem ne akard magad koedukáltatni a fiúkkal. Járj el lánycsapatba, a fiúk más szinten nyomják vélhetően, oda nem igazán férnél be. Meg téged úgyis félteni fognak játék közben, nem tudják majd azt adni magukból ami bennük van

2015. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
34%
Ha tudnám mit lehet benne imádni.....rugdosnak egy labdát...
2015. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!