Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Mi a velemenyetek arrol, ha egy lany imadja a focit?

Figyelt kérdés

Ugy masfel eve kezdtem el focit nezni, a vb-rol szolt az egesz nyaram, ha kihivtak es epp meccs volt, inkabb otthon maradtam es meccset neztem, meg a ballagasi bulimon is, mikor mar lezajlott a lenyege. Olyan elmondhatatlan erzes van bennem a Barcaval kapcsolatban, hogy mindennel fontosabb es nekem egy szent dolog. Kulonbozo erzeseket hoz ki belolem, pl mikor nyerunk, utana tok jo kedvem van, ha epp nem (bar reg volt), akkor akar sirni is tudok meccs kozben. Ez volt a brazil-nemet meccsen is, lelkibeteg voltam utana egesz este. A fiu barataim mindig leszolnak, hogy jaaaj persze, mert Neymar helyes es akkor rogton szeretem a focit. Persze, helyes helyes, de meccs kozben egyaltalan nem azzal foglalkozom! A tipmixesek is felidegesitenek, mert a foci nem errol szol, nem penzforras, hanem egy szerelem, egy eleterzes. Szoval nem ertem ezt a sztereotipiat, miszerint a nok nem erthetnek a focihoz...

15/L



2015. máj. 4. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond, ha szereted a focit. Kevés nő ért hozzá, de csak azért, mert nem érdekli őket. Aki szereti, az àltalában ért is hozzá.
2015. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Helyesnek tartom őket! :)
2015. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön, ha egy lány szereti a focit, plána ha a Barcát :D 17/F
2015. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha tud főzni, akkor imádhatja a focit, ennyi belefér :)
2015. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Az, hogy azt szeret, amit akar, de nem kell reklámozni (kivéve ha kérdezik, ugye), és ne hidd azt, hogy csak azért, mert lány létedre szereted a focit, több vagy másoknál. Nem kell ezzel dicsekedni.


Egy szintén fociimádó 17/L

2015. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jol van, nyugodj meg, senki nem mondta, hogy tobb lennek ezert masnal. Nem kell rogton ok nelkul tamadni, szerintem semmi olyat nem irtam, ami neked banto/ felhaborito lenne. Szimpla kerdes volt, nem dicsekves. Inkabb neztel volna valami meccset ahelyett, hogy kioktass.
2015. máj. 4. 15:06
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Az egyetlen csaj válaszát aki hasonlóan bírja a focit már támadásnak veszed :D


Tök jó :D

2015. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kioktatni? :D lol Senki nem oktatott ki, csak "bírom" azokat a lányokat, akik kitesznek ilyen kérdéseket, és várják hozzászólásban a sok nyalizást, hogy az milyen menő. Senki nem ismeri el, hogy ezért csinálja, pedig a többég igenis ezért. Egyébként meg tök nyugodt vagyok, nem tudom, miért nyugtatgatsz, szerintem a hozzászólásomból se jött le semmi idegesség. Az meg, hogy inkább nézzek meccset... Reggel fél 11-kor, amikor pár perc múlva indultam a suliba?
2015. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Van ilyen sztereotipia?😁 Amugy szerintem semmi baj nincs avval, ha te szereted a focit. En is imadom, foleg a Barcat, bar
2015. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nincs semmi ciki benne,én kifejezetten szeretem az ilyen csajszikat:D
2015. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!