Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri a La Liga-t?

Szerintetek ki nyeri a La Liga-t?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2015. ápr. 25. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az az elbénázott 2-2-es Sevilla-Barca meccs fog dönteni a bajnoki címről. A Barcának lesz még egy AtM elleni meccs, ahol biztos, hogy nem fognak nyerni, míg a Real játszik a Sevilla-Valencia kettőssel. Igen ám, csakhogy a Barca az előbbi ellenfél ellen, egy megnyert meccsen szórt el 2 pontot és ezt a Madrid nem fogja megtenni. A Valenciával pedig hazai pályán fog játszani. Az sem mellékes, hogy a Barca egy hét alatt fog megszenvedni a Bayern ellen, míg a Real megint egy hulladék ellenfelet kapott, szóval már az első meccsen bebiztosíthatja a továbbjutást és marad elég erő a bajnokságra is. Jelen állás szerint a Realra tenném a pénzem, mert bennük érzem azt a gyilkos ösztönt ami nincs meg a Barcában, de a pénteki sorsolás után már azt mondom, hogy a BL-t is ők fogják nyerik. Viszont az biztos, hogy Modric felépülésével a Real a BL döntőben top favorit lesz és az a 3-szoros szorzó óriási értékkel bír amivel most fogadni lehet. Én még tavaly tettem meg a végső győzelmüket 5.5-ös szorzóval egy nagyobb összeggel.
2015. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a barca tartani fogja az előnyét
2015. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A Barcának lesz még egy AtM elleni meccs, ahol biztos, hogy nem fognak nyerni" Miért is? Ebben a szezonban eddig 3/3 a mérlege a Barcának ellenük.


"a Real megint egy hulladék ellenfelet kapott" Nem értem miért kell a Juvét így leírni. A Real szenvedni fog ellenük, úgy mint a szintén védekező felfogású Atletico ellen


"a Realra tenném a pénzem, mert bennük érzem azt a gyilkos ösztönt ami nincs meg a Barcában" Ez ebben a szezonban pont nem igaz. A Barca idén rengeteg elveszettnek tűnő meccset húzott be az ősszel, míg a Real-tól ilyenre nem nagyon emlékszem idén


+ Modric nélkül a Real biztos, hogy nem fogja 6 ponttal abszolválni a Sevilla-Valencia kettőst. Láthattuk január-februárban is, hogy Modric nélkül nincs fazonja a játékuknak, a középpályájuk pedig átjáróház, mert Kroos nagyon fáradékony ha sokat kell védekeznie.


Szerintem idén a Barcelona triplázni fog! :D

2015. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy a Barcának már csak 1 nehéz bajnokija maradt, az Atletico elleni, míg a Realnak még van 3 igen szenvedősnek ígérkező meccse: Celta, Sevilla, Valencia. Nagyobb az esély a Real pontvesztésre
2015. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd kiderül minden..:)
2015. ápr. 25. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egyre biztosabb a Barca-győzelme :)
2015. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1x kell nyerni a Barcának, jó lenne ha az Atletico ellen sikerülne és akkor a Deportivo ellen lehetne játszatni Vermaelent..:)

A BL-ben pedig épp az ellenkezője történt annak amit az #1 válaszoló írt. A Real megszenvedett a Juve ellen, jó kis meccs lesz Madridban, míg a Barca 3-0-val valószínű bejutott a döntőbe..:)

Szerintem triplázik a Barca:)

2015. máj. 11. 17:49
 8/8 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló.....majdnem igazad lett:D
2015. jún. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!