Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri a La...

Szerintetek ki nyeri a La Liga 2011/12-es kiírását?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megint a Barca. Szerinted?
2011. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy a Real. (egy Madrid szurkoló:D )
2011. jún. 10. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Barcelona, de fel kell kötni a gatyát, mert a Real Madrid méltó ellenfél.(szerintem 1-2 ponton fog múlni).
2011. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát en Reálos vagyok...De ha Murinho megint összevásárol egy csomó focistát akkor megint nehéz lessz összeszokni a madridiaknak...de remélem hogy megnyerik...

Hala Madrid!!!

2011. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mou-nak mindig a 2. éve a legerősebb. valami komolyabbat biztos nyerni fog.. The Special One*
2011. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bízom benne, hogy a Valencia tud majd meglepetést okozni, és esetleg beférkőzhet a két nagy közé...De inkább elé :D

AMUNT!

2011. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Valószínű hogy a Barca fog nyerni mert nagyon jó csapat a Barca...Megverte a MU-t a döntőbe magabiztosan és volt olyan hogy Barcelona 5-0-ra verte a Real-t!Tehát nálam a Barca nyer habár én inkább a Realnak szorítok!
2011. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Barcelona erősebb jelenleg, és nem vétett tavaly sem apró hibákat kisebb csapatok ellen (ellentétben a Madriddal). De viszont az előszezonjuk sokkal sűrűbb lesz, szóval a ligára fáradtabban érkeznek.
2011. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez nem lehet kérdés! Természetesen a Barca, de ugye nem lehet előre megmondani, hogy melyik csapat nyer mivel az "Úr útjai kifürkészhetetlenek". Nagyobb esélye van a Barcának, nem összevásárolt csapat, han
2011. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sonata90 válaszával egyet értek:DD

jó lenne..:DD

de szerintem a Barca fogja megnyerni mint mindig..:)

AMUNT VALENCIA! ;)

2011. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!