Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha van érzékem a röplabdához,...

Ha van érzékem a röplabdához, az mikor derül ki?

Figyelt kérdés

Eddig még csak 1szer volt röpim,és mindig is bíztam benne,hogy ez az én sportom lesz,mert a családban van olyan,aki 5 éve kis zöldfülűként kezdte,most pedig 14éves korosztályt edz :D

Első órán nem igazán ment,és el voltam keseredve,de mondta a tanár úr,hogy talán a röplabda az egyik legnehezebben tanulható sport,semmi baj,majd menni fog,de én úgy érzem,ehhez se lesz érzékem.Szerintetek nagyon gáz?? : (

A többieknek ez volt a 2. óra,de ők mind olyan ügyesek :(


2014. szept. 27. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A röplabdában szerintem sokkal fontosabb a lelkesedés, mint más sportokban. Gyakori probléma az az iskolában, hogy mindenki csak áll és nézi, ahogy leesik a labda, mintha valami hullócsillag lenne :D A lényeg az igyekezet, hogy vetődj a labdáért, mintha az életed múlna rajta. Célozni pedig meg kell tanulni, de nem nehezebb, mint a kosárlabdánál; kell hozzá egy kis térlátás. Na meg ott a csapatmunka: be kell látni, hogy egyedül nem minden labdát tudsz átrakni, és néha vagy be kell segítened a csapattagjaidnak, vagy ők kellenek, hogy a te labdád sikeres legyen. Annál szebb egy röplabdajáték, minél több ideig van a levegőben a labda. Ügyes leszel te is, csak ne félj attól, hogy esetleg rosszul sül el egy-egy mozdulatod. Még az is jobb a semmittevésnél.
2014. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A labdás sportokhoz van érzéked?

Eltudod kapni h pl egy nagyon erős labdát odadobnak neked?

2014. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!