Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Heti egyszer kézilabdázok az iskolai csapatban, de idéntől elkezdtem konditerembe is járni, hogy még jobban megerősödjek. Az a terv hogy egy kézi edzés egy kondi és egy futóedzés. Mit tudnátok ajánlani heti egy alkalomra edzőterembe? Milyen edzéstervet ami kézihez is jó?

2014. márc. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

hát gondolj bele hogy melyik izomcsoportokra van főként szükség kéziben

Szerintem megmozgat mindent (nem kézizek) szóval lehet edzeni mindenre

Szerintem 1 nap kondi az nem túl jó, főleg ha jól gondolom és át kell mozgatni minden izmot, mert akkor nagyon zsúfolt edzés, és nem jutsz a végére

2014. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heti egy alkalomért nem érdemes edzőterem bérletre pénzt költeni. Minimum heti három alkalom.


Egész testes edzés: A B. Pl: hétfő A, szerda B, péntek A.


A:


Guggolás


fekvenyomás


húzódzkodás


evezés súllyal


tolódzkodás


lábemelés


B:


guggolás


mellről nyomás (fekvenyomó rúddal)


lehúzás gépen


evezés géppel


bicepsz franciarúddal


letolás gépen

2014. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De edzőterem mellet van másik két edzésem is. Egy futó és egy labdás, ahol szintén van erősítés... Ez csak kiegészítés. És az a kérdésem, hogy a kézihez milyen izomcsoportokat érdemes megmozgatni.
2014. márc. 6. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel szinte mindent igénybe vesz, ezért egész testre eddzél, bár én nem kéziztem, de ahogy elnéztem, oda szinte minden kell.
2014. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!