Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sokkal magasabbra szeretnék...

Horváth Iván kérdése:

Sokkal magasabbra szeretnék ugrani. Kosarazom.174 cm vagyok. Tudna. Valaki ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha olyan írna akinek VAN IS tapasztalata ebben! Kosarazik v edző v ilyesmi. SOKAan mondják h Air Alert III edzést kelle végeznem de sok mindent halottam már. Előre is k. öszönö. M
2014. jan. 28. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kosarazok, meg edző se vagyok, úgyhogy nem írok edzéseket, de az aa3-mal van tapasztalatom.

Ne csináld. Tönkreteszi a térded, bokád. Nyúlnak a szalagok, kopnak a porcok, ízületek.

2014. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tempoo válasza:
Figyelj naponta 4szer 2 perc ugrókötelezés páros lábbal megakadás nélkül ! ey nagyban segiti a detenta növelést (ugrást) és még a gyorsaságodat is növeli ! (kosaras vagyok, nekem ez bevált)
2014. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!