Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix meccsben segítentek?

Tippmix meccsben segítentek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek a Chelsea-Manchester united és a Reims-Lyon meccs 19.-én mennyi lesz?
2014. jan. 12. 19:26
 1/3 anonim válasza:
a chelsea sima egyes meg is játszom majd a reims meg talán x de bu*i fhanszia meccsekre nem rakok többet most is a bordeaux vitt el 18 ezremet...
2014. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Francia meccsre tényleg nem szabad rakni, ez íratlan törvény. Még a Monaco is képes kikapni bárkitől. Viszont a Chelsea-MU meccset is gondold át többször mielőtt fogadsz. A vörösök mostanában szopatják a fogadókat. A Swansea elleni FA kupa meccsükre megraktam őket, gondoltam ilyen korán kiesni az FA-kupából vérciki lenne. Mégis megtörtént, azután szintén a Swansea ellen a bajnokin meg hintettek nekik 2 gólt. Azt sem tartom kizártnak, hogy akár a Chelsea ellen nyernek.
2014. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, nem is rakok ráuk...Tegnap eredmények.hu-n egy nagyon jó szelit raktam össze..ha minden összejön 110.000ft..me meg megnéztem és nem lehet egy pár meccsre fogadni:s (és ezt 2000ft-ből lehetett ovlna megtenni)
2014. jan. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!