Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek az izgulás és a...

Mit tegyek az izgulás és a hányinger ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor focizok nálam jobbakkal vagy mikor sokan néznek elkap az izgulás és a hányinger, volt már mikor hánytam is sajnos és utánna már sokkal jobb volt, viszont el akarnám ezeket kerülni. Holnap lesz egy focibajnokság (osztályok között) (terem foci) és megint izgulok, félek attól hogy játék közben el fog kapni megint a hányinger és hányni fogok :( Mit tegyek szerintetek? nagyon rossz így nekem :|
2013. nov. 29. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Találd meg, hogy téged mi nyugtat le, először is próbáld meg ne túlgondolni az egészet. Nincs mindenkinek rá lehetősége, de többszöri tömeg előtti szereplés lassan szépen ki tudja űzni belőled a lámpalázat. Gyerekkoromban nekem is volt, hogy hánytam az ideg miatt. Azóta már a másik oldalt jön ki inkább :/


Velünk ugyanezt csinálták, hogy tudjunk előadást tartani: beszédet mondattak velünk random csoportok előtt, de mondom, kb. bármi jó, színházi szereplés, stand up, bármilyen gügye színpadi brillírozás, ha más nem, szimulálják az ismerőseid a hallgatóságot.


Valakik isznak egy felest verseny előtt, és sportolók. Én ezt nem mondom, hogy tiszta szívből ajánlom, csak megemlítem példaként, hogy lásd, mennyi egyéni módszer van a saját magad lehűtésére.


Ha még fiatal vagy, akkor valószínűleg sokat enyhül még idősebb korodra.

2013. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gondolati programozással csökkentheted.

egy lapra összeírsz néhány érdekes gondolatot és bizonyos cselekvések közben csak arra gondolsz,nem hagyod eltéríteni a gondolataidat.

ez egy önfegyelmi gyakorlat.

közben végezz udzsaj légzést,erre keress rá,hogyan kell.

2013. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!