Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak szerintem állatok a...

Csak szerintem állatok a Fradista szurkolók?

Figyelt kérdés

Előre szeretném jelezi,hogy se nem Újpest se nem Fradi párti nem vagyok. De a legutóbbi Fradi meccs előtt Budapestre tartottam és a vonaton elég sok Fradi szurkoló ült. Kiabáltak, ordítoztak, k**** anyáztak és trágár énekeket énekeltek az Újpestesekről. Mi több, egy kislány előttem Milka csokit evett (Lila a színe a papírjának ugye) és egy 'kedves' Fradi szurkoló eltette vele (MINDENT ORDÍTOZVA). Csak szerintem állatok ezek az emberek?

Miért nem Fradi szurkolói dalokat énekelnek? Miért mind Újpest ellenes TRÁGÁR dalokat,hogy így b*** Dózsa meg úgy a k**** anyjuk az Újpesteseknek. Miért nem tudnak normális ember módjára viselkedni?

Én tudom,hogy bíztatni kell mindenkinek a saját kedvencét, de ezt miért az ellenség kigúnyolásával kell?

MIÉRT NEM TUDNAK EMBERI MÓDON VISELKEDNI A FRADISTÁK?



2013. okt. 14. 17:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

7. válaszoló :

Én is voltam már hasonló helyzetben. Miskolcon voltam DVTK meccsen még tavaly nyáron és ott is szembesültem vele,hogy az emberek 60% verekedni mert ki és sz*rt bele a játékba. Nem is nézték a meccset csak ordítoztak ...



Ki kell mondani : A szurkolók manapság már nem azért mennek ki,hogy szurkoljanak sokkal inkább ideglevezetés és rongálás miatt.

2013. okt. 15. 15:58
 12/18 anonim ***** válasza:
Így van arra értettem,hogy te ezt nem értheted,mivel nem vagy egyik csapatnak sem a drukkere.Én Ferencváros drukker vagyok amióta megszülettem,beleneveltek,és amelyik meccsre tudok kimegyek.Igaz mostanában focira nem,a kártya miatt.De kézire igen,külföldre is,és ezek az utak nem 2 fillérek.Am meg abban igazad van hogy mostanában nem a foci miatt mennek ki.Én sem.Inkább azért mert jó a hangulat,jó a társaság,jó piálások,jó túrák.
2013. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Ezt írtad:

"Teljesen egyetértek veled! A kosárlabda illetve kézilabda meccseken nincsenek ilyen incidensek, sem hasonló mértékű rongálások."


Nos, az általam említett kemény mag éppen kosárlabdán nevelkedett, mert nálunk a kosárlabda volt az, ahol a legjobbak között volt két hazai csapat is. A focira akkor tértek át, mikor feljutott a helyi focicsapat az NB1-be, az általam említett meccs volt akkor az első élvonalbeli. Nos, ez a díszes társaság kosármeccseken sem volt kulturáltabb.


Én azt mondom, hogy akit érdekel a sport, az űzi, és nem nézi.

2013. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Bár én nem vagyok egyik csapat drukkere sem de ez nem azt jelenti,hogy nincs kedvenc foci csapatom. A Barcelona volt világ életemben a kedvenc foci csapatom. Bevallom,hogy még nem voltam kint egyetlen egy meccsükön sem mivel nem lenne olcsó mulatság. De! Vannak Spanyolországban lakó ismerőseink akik rendszeresen járnak ki Barcelona meccsekre főleg (Barca-Real) és ott sincsenek ilyen rongálás ok általában. Hiszen ott az emberek nem azért mennek ki egy meccsre?hogy egymást verjék szét. Ez mind intelligencia kérdése. Ez nem box tér könyörgöm hanem foci pálya.

Én merem neked állítani,hogy rongálás nélkül is lehet jó a hangulat egy meccsen!

Ez az én véleményem. Nem vitatkozni akarok, semmi ilyesmi de szerintem ezt akkor sem kéne maguknak megengedniük az embereknek és NE erről szóljon már a foci. Hanem arról ,hogy játszanak minél jobban a csapataink és bíztassuk ebben őket ne pedig károkat okozzunk még pluszba!

2013. okt. 16. 22:18
 15/18 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Túl naiv és általánosító vagy. NEM TUDOD MI AZ HOGY SZURKOLÁS. Képzeld már el milyen gagyi hangulat lenne meccsen ha mindenki lányosan mondogatná hogy hajrá.

Én diósgyőrmeccsre járok rendszeresen és még semmilyen attrocitás nem ért.

2013. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

6. válaszoló:


Örülök, hogy te is így gondolod !


Amúgy ha mélyebbre és régebbre ( a múltban) visszamegyünk, találhatunk érdekes összefüggéseket. Pl.: MIlyen arénákra hasonlítanak a staduionok ? A gladiátor arénákra. Meg a egy-egy ország lakosainak nagyobb százaléka ösztön és érzelem szinten él, ami azt jelenti, hogy nem gondolkodik, könnyen befolyásolható, ha egy kicsit "bepörög", harcolni/ölni/verekedni akar. Ezek mindannyiunkban benne vannak, van akiben nagyon erősen , van akiben nem annyira.

Ennek kiélésére kiváló terep a "szurkolás".

2013. dec. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem minden szurkoló ilyen, ezek huligánok, mondjuk amikor eltetették a kislánnyal a Milka csokit, azon szakadtam. :DD
2017. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!