Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak szerintem van Messi...

Csak szerintem van Messi tudása jóval Ronaldinhoé alatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Messi egy média által felkapott valaki, lehet 29és félszeres aranylabdás is, kb ebből egyet érdemelt még .. Ronaldinho egy más dimenzió kb, egyik leg epicebb cselgép volt, sajnálom hogy visszament a brazil bajnokságba, még mindig simán benne van egy európai topliga szint.
2013. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Barcelona fan vagyok.Nagyon szerettem Dinhot,tulajdonképpen miatta is lettem Barca fan 2007-ben.De azért az hogy Messit mindenki csak ócsárolni tudja.Mivan fáj nektek az,hogy nem CR kapja az aranylabdát?Elismerem 4-et nem érdemelt meg,de kettőt simán.Még hogy a média által felkapott.Messi rengeteg gólpasszt ad,vág nagy szabadrúgásgólokat,lő távolról is bombagólokat(nézzetek csak utána,amit az Arsenal ellen vagy a Stuttgart ellen lőtt stb)169 centi és mégis gólokat fejel,szólózik,és remek befejező.Ronaldinho viszont nagyon hiányzik,azok a cselek,szabadrúgások..jó ég...Sajnálom hogy nemsokára visszavonul :(
2013. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2-es, először is az írásodat olvasni nagyon fájó. Másodszor az fáj hogy ha tavaly vagy előtte valaki megérdemelte volna a Barcából azt az aranylabdát az Iniesta vagy Xavi lett volna nem Messi. Kis csapatoknak nagy gólokat tud akasztani Messi, csak nagy csapatok ellen meg egy újonc is lefocizza a pályáról(khm...Varane). Egyébként annyira istenítitek az embert, mégis a kedvenc csapatod ott hagyta a szarban a Bayern ellen, nem volt veszett meccs, ha akkora ember tudott volna ott segíteni, erre szánalom mód padozott.. - se Real, se Barca, se Bayern fan nem vagyok - de emlékszem pont előtte egy nappal a Realnak is majdnem olyan helyzete volt, Ronaldo-t mindenki képmutatózza mégis csapatáért kiállt és sérülten végig játszotta a 90percet, igaz még így is kiestek de legalább nem szánalom mód.


De ez csak egy példa, BL-ben tavaly egyik csapat ellen se brillírozott Messi, ugye ha Xavi nem adogat akkor nehéz...

2013. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, Ronaldinho számomra is minden idők egyik legjobb játékosa.

Más dimenzió, mit Messi és társai.

A hangsúly a JÁTÉKOSON van.Ma már szinte senkin nem látom azt,hogy JÁTSZIK, hogy élvezi azt amit csinál, Ronaldinho maga volt a megtestesült gyermeki naivitás, állandóan vigyorogva játszott,mintha fel sem fogná,hogy mekkora tudás van a lábában.Egy igazi ösztönös,született ZSENI.És számomra még ma is, 2013ban erről kellene,hogy szóljon a futball: Játék, szenvedély, szórakozás és szórakoztatás.Sajnos a gyakorlatban ez nincs így.

Már az is túlzás,hogy 4 aranylabdát kapott Lessi, de fog ő még legalább 3-4et kapni.Meg az is rettentő szánalmas és nevetséges,hogy MINDEN a Real meg a Barca, és Lessi meg C.Rinya körül forog ! Vannak más kiváló játékosok is, és más adott esetben, aktuálisan sokkal jobb, szimpatikusabb csapatok is.

Számomra amúgy Iniesta sokkal többet ér,mint Messi.

Hihetetlen technikai érzék és tudás párosul az ösztönös zsenialitással, és a hatalmas játékintelligenciával.

Szerintem Ő viszi azt a vonalat, amit mondjuk Zidane és Ronaldinho hagytak hátra az utókornak.

2013. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vigyorgós résszel igazad van :D. Pl mikor hart védte a tizenegyesét akkor is ott röhögve szaladt visszafele :D. Láttam. Csak akkor nagyon felidegesítettek a szurkolók amikor szegényt kövekkel dobálták meg. Az olyanokat fel kéne akasztani.
2013. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ronaldinho szebben játszott, de semmivel sem tudott többet, mint Messi. Messinél kevesebb a csiricsáré, több a haszon. Számomra Dinho egy művész, Messi egy zseni. Mindkettőt imádom, de a kevesebb néha több.
2013. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen tökéletesen látod nem éri utol sosem ,híres messi,de nem sokat tud ,majdnem bárki jobb nála,nem ám hogy Ronaldinho.
2017. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!