Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak szerintem állatok a...

Csak szerintem állatok a Fradista szurkolók?

Figyelt kérdés

Előre szeretném jelezi,hogy se nem Újpest se nem Fradi párti nem vagyok. De a legutóbbi Fradi meccs előtt Budapestre tartottam és a vonaton elég sok Fradi szurkoló ült. Kiabáltak, ordítoztak, k**** anyáztak és trágár énekeket énekeltek az Újpestesekről. Mi több, egy kislány előttem Milka csokit evett (Lila a színe a papírjának ugye) és egy 'kedves' Fradi szurkoló eltette vele (MINDENT ORDÍTOZVA). Csak szerintem állatok ezek az emberek?

Miért nem Fradi szurkolói dalokat énekelnek? Miért mind Újpest ellenes TRÁGÁR dalokat,hogy így b*** Dózsa meg úgy a k**** anyjuk az Újpesteseknek. Miért nem tudnak normális ember módjára viselkedni?

Én tudom,hogy bíztatni kell mindenkinek a saját kedvencét, de ezt miért az ellenség kigúnyolásával kell?

MIÉRT NEM TUDNAK EMBERI MÓDON VISELKEDNI A FRADISTÁK?



2013. okt. 14. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az első mondatodban benne van a válasz.
2013. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezek nem szurkolók, hanem valami más faj, akik így vezetik le a feszültséget.
2013. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Már bocs de ezt nevezik meccshangulatnak.

A való életben a legtöbb békés ember.

Én is meccsen adom ki magamból ordibálással a legtöbb stresszt. De azért nem rongálok meg nem bántok gyerekeket.

Nekem nem elég az edzés néha jó kiordítani a világból.

2013. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

2.

Miért nem szurkolók?Szerinted ki a szurkoló,aki leül a tv elé,vagy aki több széz kilómétert is elutazik a csapatért?

2013. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

3.

Végre valaki olyan is hozzászól ilyen témákhoz aki jár meccsre:D.Utálom mikor olyanok osztják az észt,akik évente kijárnak egy meccsre,vagy akik még életüklben sem jártak,csak a hiradóban azt hallják hogy a csőcselék megint rongált.

2013. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát, mostanában voltam pár meccsen (Magyar-Észt foci, Érd-Győr kézilabda, 3 sok kosárlabda meccs). Ég és föld a különbség a labdarúgás és a másik két említett sport szurkolói között!


Amúgy ezek szerintem nem szurkolók, hanem ahogy az egyik hozzászóló nagyon helyesen írta, "frusztrált emberek, akik feszültség levezetésre használják a meccsre járást". Ezt meg tudom érteni, mert valamilyen feszültség levezetésre tényleg szükség van. --- Csak az a nagy baj ezzel, hogy másokat (tegnap láttam a You Tube-on , hogy a saját fradis szurkolótársaikat is!) elnyomják, megverik. Ezt nem lehetne csinálni, nem lehet hagyni. -- Tehát aki ezt csinálja az nevezhetjük szépen mondva agresszív , szemét embernek, csúnyábban mondva "állatnak" is. -- Végül feszültséglevezetésre ajánlom ezeknek az embereknek, hogy menjenek el zsoldosnak valami háborús országba vagy lépjenek be az Idegen Légióba, ezek jó megoldások erre. (Még pénzt is kaphat érte!)

2013. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én anno gyerekkoromban mikor szülővárosom csapata egyszer idegenben játszott, mi meg mentünk a vendégszektorba szurkolni, ott értettem meg, hogy a kemény mag mennyire nem a csapatért van ott, hanem csak azért, hogy a saját frusztrációját levezesse, meg hogy bulizhasson. 3-0 lett a meccs a hazaiaknak, a mi "szurkolóink" már az első gól után azt ordítozták, hogy nem baj, hogy kikap a csapat, mi legalább érezzük magunkat jól, a másodiknál meg már fikázták a saját játékosainkat.
2013. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Figyelmesen végigolvastam a válaszotokat!

1. válaszoló : Miért lenne benne az első mondatban a válasz? Én leszögeztem,hogy egyik csapatnak sem szurkolók, egyáltalán nem húz a szívem az Újpest felé. Én azt aláírom,hogy más focicsapatnak is lehetnek ennyire elvetemült szurkolói de én a Fradista szurkolók viselkedését láttam személyesen és ezért tettem fel a kérdést. Van netán azért írtad,hogy benne van a kérdésemben a válasz mert a Fradi és az Újpest közt hatalmas nagy ellentét van és aki 'ebben nincs benne' az nem tudja,hogy egy-egy szurkolónak mennyit is jelent a meccs? (Szívesen venném ha kifejtenéd,hogy ezt mire értetted.)


2. válaszoló :

Én is erre gondoltam még anno a vonaton,hogy ezek az emberek így próbálják meg levezetni a feszültségüket ...


3. válaszoló :

Ezt nevezik meccshangulatnak? Egy meccs hangulatnak olyannak kell lennie,hogy k**** anyáznak és társaik? Hogy már a vonaton ordítoznak és rongálnak? Nem, én ezt nem meccshangulatnak nevezném. Ez inkább állatkodás. Legyenek lelkesek, szurkoljanak lelkesen de NE ÍGY! Nem kell ahhoz trágárul beszélni/káromkodni és nem kell rongálni sem. És nem kell mindenkibe belekötni aki már egy picit sem tetszik a másiknak. (Amúgy örülök,hogy neked elég az edzés és,hogy te nem vagy rongálós fajta. :) Minden szurkolónak ilyenek kellene lennie ! )

2013. okt. 15. 15:46
 9/18 A kérdező kommentje:

4. válaszoló :

Természetesen én is úgy gondolom,hogy az a szurkoló aki elutazik több száz kilométert és szurkol a csapatának, tényleg ezek az emberek a vérbeli szurkolók, ez kétségtelen. Bár szerintem egy vérbeli szurkolónak sem kéne rongálnia és olyan emberekbe belekötnie akiket még csak nem is ismer és SEMMIT sem tesznek ellene.


5. válaszoló :

Szoktam kijárni foci meccsekre mivel szeretem ezt a sportágat. (Rendszeresen járok ki.) Én nem az észt szeretném osztani hanem egész egyszerűen választ keresek arra,hogy az ilyen embereknek mi a jó abban amit tesznek?! Hogy miért kell állat módra viselkedni?! A híradóban évek óta lehet hallani,hogy rongálnak a szurkolók de én NEM ez alapján tettem fel a kérdést hanem személyesen tapasztalat. Nem elítélni szeretném ezeket az embereket csak megtudni,hogy miért mennek sokan úgy ki a meccsre,hogy nem is érdekli őket az eredmény hanem eleve verekedni mennek oda?! (Mert vannak ilyen emberek bőven.)

Tök mindegy nekik,hogy nyer-e vagy veszít a csapat csak bunyózhassanak.

2013. okt. 15. 15:51
 10/18 A kérdező kommentje:

6. válaszoló :

Teljesen egyetértek veled! A kosárlabda illetve kézilabda meccseken nincsenek ilyen incidensek, sem hasonló mértékű rongálások. Szerintem sem lehetne ezt hagyni,hogy ezt csinálják mert a focinak nem erről kell szólnia! Nem azért kell kimenni,hogy verekedjenek az emberek hanem szurkolni a kedvenceinket és nézni őket ahogy fociznak. Ehhez minek kell verekedés? Minek kell rongálni ?!

Ezeknek az embereknek tényleg le kéne vezetniük MÁSHOL a feszültségeiket és nem pedig MÁSON kéne levezetniük. (Sokszor olyan embereken főleg akiket még csak nem is ismernek.)


Mikor jöttem haza a Keletiből a meccs napján (már vége volt a meccsnek és jött a sok Fradista a vonathoz meg át a városon győzelmi éneket énekelve) egy lila ruhába öltözött embert kaptak és és vertek nem kicsit össze ...

KÖNYÖRGÖM, AZÉRT MERT LILA RUHÁBAN VOLT ?!? Ezért ÖSSZEVERNI EGY TELJESEN ISMERETLEN EMBERT ?!?


Amúgy nagyon hasznosnak találtam a válaszodat! :)

2013. okt. 15. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!