Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lassulhat a gyorsaságom ha a...

Lassulhat a gyorsaságom ha a konditeremben nem jól edzek?

Figyelt kérdés
15 éves focista vagyok első osztályban focizom. Elég lassú vagyok ezért szeretnék a robbanékonyságomon fejleszteni. Viszont erősíteni is járok a konditerembe mert arra is szükségem van. Sokan mondták, hogy ne járjak konditerembe mert attól csak lassabb leszek. Viszont azt is mondták, hogy ha kisebb súlyokkal edzek akkor még gyorsabb lehetek. 60kg vagyok hány kg kellene szériáznom, hogy erősödjek de ne lassuljak(?)ÉS milyen robbanékonyság fejlesztő gyakorlatokat tudtok ajánlani?

#edzés #konditerem #futball #robbanékonyság fejlesztés
2013. okt. 11. 19:24
 1/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én úgy csinálnám, hogy súlyokkal a lábamon edzenék, futóedzés, kifulladásig gyorsan, aztán kocognék, míg kapok levegőt rendesen. Aztán megint kifulladásig gyorsan. Ezt emelném, mondjuk három szettől hatig. Aztán súlyt...

Nem hinném, hogy árt a konditerem. Ott csinálsz magadnak izmot. A body.builder.hu -n nem győzik mondani, hogy senki ne higyje, hogy hipp-hopp favágó teste lesz, ahhoz évek kellenek. Maradsz szálkás... a cardio meg segít az erőnléten.

A kajához nem értek.

2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a szokásos.

eltévesztetted a házszámot.

amit keresel az a crossfit,vagy a kettlebell edzés.

2013. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Tököltem még rajta... miért nem kérdezed a fociedződet, amúgy?
2013. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!