Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Románia - Magyarország, tipp?

Románia - Magyarország, tipp?

Figyelt kérdés

A döntetlen reális lehet, a győzelem szerintem már nem annyira, a vereség meg katasztrófa lenne. Ilyenkor bánom, hogy az itthoni meccset, az utolsó pillanatban elbaltáztuk, mert ha azt megnyertük volna, akkor most 4 ponttal a Románok előtt lehettünk volna, magyarul szinte tuti lenne a 2. hely.....


HAJRÁ MAGYAROK, DE AZÉRT NYERJÜNK! :)



2013. szept. 6. 15:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"miért Guzmics? Miért Szalai? Miért Böde? Miért Kádár?"

Tudsz náluk jobbakat? Tök mindegy kik játszanak, a teljesítmény és az eredmények MINDIG ugyanazok. Csak a meccsek előtti fogadkozásban vagyunk a világ élvonalában.


Guzmicsot nem akarom védeni, de évek óta nincs olyan nagy meccsünk ahol nincs 1 óriási védelmi hiba legalább. Ennyi, nullák voltak a srácok. Ennyit ér a szakma "tisztelt" patkányvári...

2013. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Miért vagytok ilyenek???!! Aki picit is okosabb volt egy csomó pénzt tudott kaszálni velük!! Én boldog vagyok és büszke is vagyok rájuk hogy azt hozták amit vártam tőlük és sok sok pénzt :))
2013. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 SSanchez ***** válasza:
Tudok jobbat igen, guzmics helyett juhász, vagy mészáros, kádár helyett korcsmár, szalai és böde helyett szabics imre és lovrencsics, tessék.
2013. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mészáros és Juhász sérült :)
2013. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 SSanchez ***** válasza:
Azt kérdezte tudok-e jobbat, én tudtam:)
2013. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!