Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Románia - Magyarország, tipp?

Románia - Magyarország, tipp?

Figyelt kérdés

A döntetlen reális lehet, a győzelem szerintem már nem annyira, a vereség meg katasztrófa lenne. Ilyenkor bánom, hogy az itthoni meccset, az utolsó pillanatban elbaltáztuk, mert ha azt megnyertük volna, akkor most 4 ponttal a Románok előtt lehettünk volna, magyarul szinte tuti lenne a 2. hely.....


HAJRÁ MAGYAROK, DE AZÉRT NYERJÜNK! :)



2013. szept. 6. 15:03
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
A zűrzavaros fogalmazásért, előre elnézést, siettem. :(
2013. szept. 6. 15:03
 2/35 anonim ***** válasza:
3-0-ra megnyerjük.
2013. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 SSanchez ***** válasza:
0-1 nekünk.
2013. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

2-1 ide


Amúgy igazad van, ha itthon nyertünk volna akkor elég lenne most egy x.

De ha ma csak ikszelünk akkor drukkolhatunk a törököknek, hogy jó eredményt érjenek el romániában, különben...

Ha meg kikapunk akkor meg kb mindegy már.

2013. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Bukarestben már volt bunyó,eddig döntetlen :D
2013. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 SSanchez ***** válasza:
De miért nem zárt kapus meccs lesz? Itthon az volt, hogy ne legyen balhé.
2013. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

HAJRÁ, HAJRÁ!


Remélem Szalai hozza a formáját, Dzsudszák ismét robogni fog a bal szélen, és meglehet, de CSAK AKKOR, HA A VÉDELEM NEM LESZ EGY RAKÁS F*S, mert általában a védelmünk nagyon gyenge (lásd: Magyar-Román 2-2, v Holland-Magyar 5-3)...


Dzsudzsák múltkor nagyon jól játszott, talán a Csehek ellen. A Dinamoban is kezd magára találni, csak az a gond, hogy nem nagyon futkározhat szabadon, mint a PSV-nél. Pl. A szabadrúgást sem mindig bízzák, és ha rá is bízzák, akkor NEM MERI ELLŐNI. Keveset mer talán vállalni, ezért is bízom benne, hogy ezen a meccsen szabadab kezet kap, mint a Dinamonál. Szalai mostanában remekel, remélem most is menni fog neki. Én Gyurcsót is betenném, Balázs egyik, Gyurcsó másik oldalon jó lenne, két nagyon gyors ember, így lehetne talán őket megverni: hogy a két szélen elfutunk, és beadjuk Szalainak, vagy szép passzokkal fene tudja, de NEM SZABAD KIKAPNUNK, még az X se olyan vészes szerintem!


HAJRÁ MAGYAROK!



Vélemény?

2013. szept. 6. 15:39
 8/35 SSanchez ***** válasza:
Hát nem írom le a véleményemet, mert nem akarok itt anyázni, már volt összeütközés köztem és mások között, mert leszóltam Szalait. Ami egervári mesternél legjobb kezdő 11, az nálam nagyon nem, de ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem, annyit mondok a Varga Józsi legyen ott és nagy baj nem lehet.:)
2013. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 SSanchez ***** válasza:
Románokat meg kell vernünk, ha pályán nem megy, akkor azon kívül. Szerintem a kemény mag elkísérte a csapatot:)
2013. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
és ami a legfontossabb..:akkor sem szabad lazsálni ha vezetünk(remélem fogunk).ez volt az előző meccs veszte..
2013. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!