Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Románia - Magyarország, tipp?

Románia - Magyarország, tipp?

Figyelt kérdés

A döntetlen reális lehet, a győzelem szerintem már nem annyira, a vereség meg katasztrófa lenne. Ilyenkor bánom, hogy az itthoni meccset, az utolsó pillanatban elbaltáztuk, mert ha azt megnyertük volna, akkor most 4 ponttal a Románok előtt lehettünk volna, magyarul szinte tuti lenne a 2. hely.....


HAJRÁ MAGYAROK, DE AZÉRT NYERJÜNK! :)



2013. szept. 6. 15:03
1 2 3 4
 21/35 Suvorov ***** válasza:
nyernek a Románok 1-0 vagy 2-1 szerintem
2013. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Na lassan kezdődik:


HAJRÁ MAGYARORSZÁG!


Legyen végre az a védelem stabil, legyen jó a támadószekció, és végre alkossunk valami nagyot! :)


HAJRÁ FIÚK!

2013. szept. 6. 19:53
 23/35 anonim ***** válasza:

na emberek..

2. percben adunk egy gólt, helyes ^^


-.- :@

2013. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Erről beszéltem, ilyen védelemmel NEM LEHET! De milyen mázlisták a Románok. Budapesten az utolsó percben egyenlítettek, egy védekezési hibát kihasználva, itt szintén.....Ha azt a meccset megnyertük volna (de hát nincsen ha..) akkor most 4 pont előnyünk lenne, és ha itt kuikapunk, akkor is maradna 1 pont előny.


De azért akármilyen bénák is a védőink, az azért durva, h milyen mázlisták a Románok......ráadásul ennyiszer.

2013. szept. 6. 20:53
 25/35 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a f*** kivan.
2013. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Hát ezt én sem hiszem el..............:(
2013. szept. 6. 22:18
 27/35 anonim ***** válasza:
Senki nem ezt várta,ez egy katasztrofális meccs volt:(((
2013. szept. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 SSanchez ***** válasza:
Nem értem miért Guzmics? Miért Szalai? Miért Böde? Miért Kádár?
2013. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Sajnos már későn tudom írni de 2000euróval mentem "tutira" hogy a magyar sztárok vereséggel jönnek haza... Nah de hogy ennyire arra én sem számítottam :)) De örülők az eredménynek főleg a 2000eurónak xD!! Köszönöm fiúk!!!
2013. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 MrPifta ***** válasza:
tudom, már vége a meccsnek, előtte egy 2-0ás román győzelmet láttam reálisnak, még több lett belőle
2013. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!