Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Románia - Magyarország, tipp?

Románia - Magyarország, tipp?

Figyelt kérdés

A döntetlen reális lehet, a győzelem szerintem már nem annyira, a vereség meg katasztrófa lenne. Ilyenkor bánom, hogy az itthoni meccset, az utolsó pillanatban elbaltáztuk, mert ha azt megnyertük volna, akkor most 4 ponttal a Románok előtt lehettünk volna, magyarul szinte tuti lenne a 2. hely.....


HAJRÁ MAGYAROK, DE AZÉRT NYERJÜNK! :)



2013. szept. 6. 15:03
1 2 3 4
 11/35 SSanchez ***** válasza:
Meg a bíró, tudom nem illik bírózni, de hollandok ellen is benne volt a meg nem adott szabályos gól, dzsudzsák gyorsan elvégezte szabadrúgást, berúgták, bíró nem mutatta, hogy sípszóra kell elvégezni, onnantól érvényes és nem adta meg, románok ellen meg megint gyatra volt a bíró.
2013. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Hu de jó lenne ha nyernénk, csak az a baj, hogy van egy nem túl jó védelmünk. A Holland-Magyar 5-3 erre a legjobb példa, és ha a Románok ellen sem rontottuk volna el, az utolsó pillanatokban, akkor most 4 pontos előnnyel várhatnánk a mérkőzést, persze a "ha" nem játszik szerepet a fociban...


Igen, nekem sem mindig az a legjobb 11, amit Sanyibá ki jelöl, de hát ez van..


Itt nagy szerepe lesz Dzsudzsáknak és Szalainak szerintem.



Én ismét azt mondom, hogy a két szélre két gyors embert kell betenni. Egyiken Balázs, másikon Gyurcsó. Széleken kell őket megverni, és rácenterezni Szalaira, bár mind2, csak nyerjünk. :D

2013. szept. 6. 15:56
 13/35 SSanchez ***** válasza:
63%
Nekem Lovrencsics Gergő játéka nagyon tetszik, brutál tehetséges fiatal. Védelemmel szerintem nincs nagy baj, nekem az idális védelem a Varga - Lipták(mészáros)- Juhász - Korcsmár (vanczák). Hollandoknak szerencséjük volt, Kuyt beadása lecsúszott a lábáról és behullott a kapuba, Kádáron vagy Pintéren megpattant lövés ment be a hálóba, ha ez a 2 potyagól nincs és megadják az érvényes gólunkat, pápá Hollandia, de nincs ha, de mégis jó lett volna:)
2013. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 SSanchez ***** válasza:
Nincs nagy probléma ezzel a válogatottal szerintem játékos téren, amit nem szeretek amikor megy az ívelgetés, a lehető legrosszabb játék, mi magyarok rövid passzokban vagyunk jók, akárhányszor úgy játszott a válogatott, földön játsza, rövid passzokkal, mindig jól játszott, amióta Sanyi bá' az edző, az ívelgetés nagyon nem jó, maximum Dzsudzsák beadásai életveszélyesek, és azért még ha Szalait az öltöző közelében nem szeretném látni, azért a colos csávó tud fejelni.
2013. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Abban egyetértek, hogy az ívelgetés teljesen felesleges. Általában, azok ívelgetnek eszetlenül, akik megvannak zavarodva, tanácstalanok a pályán, vagy nem tudnak játszani. Persze ez az én véleményem.


Én is a szép passzos játék híve vagyok, de szerintem most Szalaira kéne fektetni a hangsúlyt, ha nem is teljes egészében, de azért valamennyire. Ehhez pedig meg kell bontanunk a széleket, ezért is kéne két gyors ember a szélekre.


Ha 11 Dzsudzsák Balázsunk lenne, akkor már biztos lenne a csoport második helyünk. Meg kell nézni, hogy mit csinál Balázs. Amikor nála van a labda, szinte rögtön veszély terem.


Viszont itt most MINDENKIRE SZÜKSÉG LESZ, EZÉRT IS HAJRÁ FIÚK!!! :)


Várom a további véleményeket.

2013. szept. 6. 16:13
 16/35 SSanchez ***** válasza:
63%
Egyik szélen meg van a gyors ember Balázs személyében ott nem lesz sok gond, másik oldal Gyurcsó, Lovrencsics, de még Szabics is okés lenne igaz az öreg már nem a leggyorsabb, de eléggé gyanús, hogy a következő összeállítás lesz. Bogdán, Vanczák - Mészáros - Juhász - Korcsmár, Elek - Dzsudzsák - Varga - Koman, Szalai - Böde
2013. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Ja én még nem is tippeltem:


A realitás talán egy döntetlen, ezért mondok 1-1-et.


A Román győzelem is sajnos a realitás kategóriájában van. Ha ki is kapunk akkor is 1 góllal fogunk, max kettővel, de ez ne történjen meg.


Győzelem: Bármennyire is szeretnénk azért ez inkább vágy, mint realitás, DE NAGYON SZERETNÉM! Ha ezt vesszük alapul, akkor 1 góllal nyerhetünk, de max kettővel.


HAJRÁ MAGYAROK! :) AZÉRT NYERNI KELL! :d

2013. szept. 6. 16:16
 18/35 anonim válasza:

magyar győzelem

szerintem 2-1

2013. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Legyen úgy, szerintem mindenki kiegyezne egy 2-1-es győzelemmel. XD
2013. szept. 6. 16:41
 20/35 A kérdező kommentje:

Amúgy épp azt nézem, hogy mi szinte állandóan nehéz csoportba kerülünk. Ott van pldául az a csoport, ahol Svájc szerepel, miért nem tudunk egyszer egy olyan csoportba kerülni?


Meg szerintem a sorsolás is igazságtalan. Mivel Holland,Spanyol, Olasz csapatok vannak, ezért általában az első hely az övék, marad a második a 2gyengébb" csapatoknak, és ennyi...!


Na de nem bosszankodom, inkább drukkolok.


Köszönöm a válaszokat MINDENKINEK! :)

2013. szept. 6. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!