Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van esélyem még befutni?

Van esélyem még befutni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 6 éves koromtól 14 éves koromig foglalkoztam a focival, és egész jól ment, tehetséges játékosnak tartott az edző. De abba kellett hagynom, mivel a sípcsontomról levált a szárkapocscsont, és veszélyeztette volna a térdem későbbi épségét mert ekkor kezdtem el nagyon nőni. Újra elkezdeném a focit, mivel a doki szerint semmi baja a térdemnek. Késő már belevágni? Nem vagyok túl öreg már ahhoz h befussak?

2013. aug. 25. 21:41
 1/3 Bence061000 válasza:

Hááát..

Megye 1-3-ba simán mehetsz ott szívesen látják a 20-nál idösebbeket.

Ott pedig már csak rajtad múlik!

Valamelyik csapat jónak lát akkor,Ha tényleg nagyon jól játszol akkor talán NB2.

De ha ugy nézzük.23 évesen elkezded,akkor megye 1-3 és akkor..

Ha az idöt nézzük akkor lehet még egy NB3!

2013. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a befutás alatt az NB1et érted akkor esélytelen ,hiszen nézz meg egy jó felépítésű Nb1es játékost aki naponta 3szor edz és szinte ez az élete már agyban gyorsabb mint egy vele egy korú kevesébbé edzett NB3as napi egy edzéssel !
2013. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmi sem lehetetlen.Ha nagyon elszánt vagy sikerülhet.Rengeteg gyakorlással,alázattal,szorgalommal bárki bármire képes.Ha nem adod fel és küzdesz meg tudod csinálni
2016. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!