Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mostanában C....

Szerintetek mostanában C. Ronaldo vagy Messi a jobb? És miért? És jelenleg szerintetek melyik a jobb csapat (Real vagy Barca)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 16:10
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
mer szerinted a barcások mar nem csinaltak műeséseket,dehogynem !!meg mostanában ilyet egyáltalán nem csinal,meg miaz h a real elismeri messit,szinte mindenki nyilatkozatában ott van az a mondat ,hogy:Cristiano a legjobb a világon !Még Maradona szerint is jobb Ronaldo.MESSI=BARCA KÖZÉPPÁLYA,CR7=JÓ KÖZZÉPPÁLYA +NAGYON SOKSWZOR Ő VISZI FEL A A LABDÁT MEG Ő VEZETI A TÁMADÁSOKAT,Levante ellen is ahogy Ronaldo beállt,rögtön eldőlt a meccs(amit am 5-1-re nyert a real )AMUGY SZERINTEM AKIT MÉLTÓ LENNE CR7 -HEZ HASONLITGATNI AZ NEM MESSIKE(losz@r Ronihoz képest) HANEM INISTA VAGY AKÁR XAVI,A KÖZZÉPÁLYA !MONDJUK SZERINTEM INISTAT KÉNE HOZZA HASONLITGATNI,NEM MESSIT !
2013. ápr. 7. 09:57
 22/41 anonim ***** válasza:
ronaldohoz inkább Brad Pitt-et kéne hasonlítani ;) És ha Messinek ott van Iniesta akkor ronáldónak nincs ott Özil?
2013. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Azért komolyan egy Özil-t akarsz Iniestához meg Xavihoz mérni ? Imádom Özil-t de azért Xavi meg Iniesta hátán viszi a barcát meg a válogatottat is
2013. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is Iniesta és Xavi 1000* sobb mint Özil ( meg a kedvenceim) de folyton azt írjátok ,hogy Özil egyedül több gólpasszt adott mint Iniesta és Xavi (tisztelet a kivételnek)
2013. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
de messi szinte csak azokból él,meg k*rva sokszor van hogy Ronaldo ő viszi fel meg minden,messi meg szinte mindig csak a xavibol meg iniestabol él,meg abbol is látszik hogy 2-en fogják,vagy akár csak Varena,már messinek megáll a tudománya,Ronira meg akár 4-en is rámennek,csak őt NEM TUDJÁK lefogni!(ez csak 1 a sok közül)Akövi le classikon kiveri a Real a barcát mint a szar !!(akárcsak az utobbi 3 alkalommal hahaha !!)
2013. ápr. 10. 17:06
 26/41 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Barca!
2013. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Jaj mert az utóbbi 3 alkalommal? (2 alkalom) és én az ilyen büdös csicska játékra nem lennék büszke!
2013. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=nvbbzVCyoik

csak 22 perc :P nem baj élvezz csak a rónálódra csíra gyerek

2013. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
21:39 ezen mit élvezel ? üres kapura én is begurítom ..
2013. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
messi egy roha*t csicska baz*meg !!!!
2013. ápr. 15. 18:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!