Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mostanában C....

Szerintetek mostanában C. Ronaldo vagy Messi a jobb? És miért? És jelenleg szerintetek melyik a jobb csapat (Real vagy Barca)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 16:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
52%
Ronaldo és a Real Madrid. Nem az Osasuna szintű csapatok ellen kellene villogni Messinek.Ronaldo rengeteget változott a javára Madridban és mára igazi vezére lett a csapatnak.Az elmúlt 2 év El Clásicoin Messi 1 meccs kivételével nem nyújtott maradandót.
2013. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Kösz a választ,én is Realt és Ronaldot szeretem,kedvenc csapatom,kedvenc játékosom,DE ATTOL A TÖBBI KEDVES KÉRDEZŐ IS NYUGODTAN IRJA AZT AMIT TÉNYLEG GONDOL!!
2013. márc. 3. 16:38
 3/41 anonim ***** válasza:

mostanában c.ronaldo miért mert felnőtt nem hisztizik és nem színészkedik


de ronadot nem is 4 ember szokta fogni meccsenként


jelenleg a real jobb de a barcának nincs edzője ezt is figyelembe kell venni

2013. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
64%

Ronaldo , nem értem miért messi kapta megint az aranylabdát , több gólt rúgott , de mint tegnap is láttuk ha nincs kiszolgálva semmit nem ér az ember .

Míg Ronaldo 30 perc játékkal aralakította ki a Madridnak sorra a helyzeteket , messi semmit nem csinált .

Egyértelműen Ronaldo .

Mint tegnap láttad a tartalék Real verte meg a Gála Barcát , tehát a Real Madrid a jobb jelenleg.

2013. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
71%

(amúgy 3asnak : Messi-t se négy ember fogta csak 2 ... és arról senki nem tehet hogy Alves nem bírja megfogni CR-t még a 19 éves Varane , lazán semlegesítt egy 4x-es aranylabdást , kész vicc :D)


Amúgy tavaly mind2en rengeteg gólt lőttek , de még messi góljai 90%át úgy érte el hogy ki volt szolgálva , mivel befejező csatár .. ellenben Ronaldo egy bal szélső .... és úgy rugdossa halomra a gólokat , középpályásként...

2013. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
31%

rohadtul unalmasak már ezek a kérdések...de nem csak itt, hanem hogy a csapból is ez a 2 csapat és ez a 2 játékos folyik, más csapatokat nem ismertek, taknyos tinik ?!

Elismerem mindkét játékost - bár különösebben nem kedvelem őket - , elismerem mindkét csapatot - bár a Realt kifejezetten rühellem - , de nem csak ezek léteznek.

Amúgy meg nagyon f@sza hogy Messi 4 szeres aranylabdás, de sztem. sehol sincs egy Maradonahoz, CR meg sehol nincs a brazil , igazi Ronaldohoz (tudom,hogy nem egy poszt, csak most direkt, egy egykori Real-ban is megfordult, korszakos világklasszist említettem...)

2013. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
39%

# 6os , magyarul te is egy divatbarcás vagy csak finoman küldöd el a ge**be a madridot gg :D

Tinizést meg magadra kis tesó..

2013. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
19%
remélem a realt kiejti az united a barcát meg a milan
2013. márc. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
kedves 6-os,követem a nemEt,angol,francia,olasz és a portugal bajnokságot is,k*rvasok csapatot és játékost ismerek meg ezeken kivül,csak szerintem tenyleg amit a Real és Cristiano játszik az páratlan(amikor jo formaban vannak) és azért a Barcát hoztam ide meg Messit,mert most akkor mittoménn azt mondom hogy a fullhammel,dortmundal,portoval,lyonnal,stb. DE azokkal közel nem lehet ugy összehasonlitani,mint a Barcával és Messivel,mivel nem találkoznak olyan sokat ,ennyi !!!!amugy kösz a válaszokat HALA MADRID,VAMOS CR7!
2013. márc. 4. 19:14
 10/41 anonim válasza:
53%
Nem vitas ez gyerekek! CR-nek kellet volna nyerni az aranyat, Messirol meg annyit,hogy nem tartana ott ahol hanem Xavi,Iniesta!!! kesz vicc ez a torpe:DDDD jah es meg a viszkis barca hivja,UEFA MADRIDNAK a Realt:)))) naa persze ba+++ kinek a seggetnyaljak?? akis Guardiola nevelt kurv+ajanak..................................szanalmasak vagytok ! addig eg Messi gyertyaja amig a Barcaba van :DD
2013. márc. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!