Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Manchester United v Real...

Manchester United v Real Madrid meccsnek szerintetek mennyi lesz az eredménye?

Figyelt kérdés
A két csapat korábban 1-1 es döntetlent játszott a madridi Santiago Bernabeu-ban, most a manchesteri Old Trafford stadionban rendezik a visszavágót, szerintetek mennyi lesz az eredmény?

2013. márc. 3. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
1-3 , szerintem ha a Real úgy játszik mint a barca ellen kedden vagy , a multkori manu mecskor simán összejöhet , ráadásul lélektanilag legjobbkor jött a 2.ik győzelem , ugye B csapattal felálva is elverték a barcát és ahogy hallottam a manu nem tartalékolt ... 3nap múlva okosabbak leszünk úgy is :D
2013. márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
88%
azért a Ronaldo is játszott és az nem B csapat...remélem a United nyer ha már 1-0-ra az is jó csak nyerjen :D United 4ever *-*
2013. márc. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-1 a MUnak.
2013. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szoros lesz. Sajnos a Real kezdi összekapni magát, de ettől függetlenül bízom a Sir-ben és a csapatban. 2-1-et mondok.
2013. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tartalékolt a Manchester United ,de ez nem baj,mert Rooney sérült volt,van Persie múltkori meccsen csak 40 percet játszott,tegnap 1 órát tehát nincsenek kifáradva !Azzal ,hogy felállunk a B csapattal,nem leszünk előrébb ,mert a játékosok kiesnek a ritmusból!!!

SIR ALEX FERGUSON tudja ,hogy mit kell csinálni,ettől nem kell félni!Edzői pályafutása vége felé jár SAJNOS,ezért lehet ,hogy ez az utolsó esélye BL-t ,PL -t , FA -kupát nyerni !

Sokszor elmondta már ebben a szezonban,hogy mindent meg akar nyerni!!! Ő nem úgy fog visszavonulni 26-27-28 (de remélem ,hogy lessz az 30 -is...) év után,hogy nem nyer abban az évben semmit a csapat!A CSÚCSON fogja abbahagyni!

Ezért kedden a Manchester Unitedre nagyon nehéz meccs vár,de bízom a csapatban és az edzőben!!!

2-1 !!! :)))

GLORY GLORY MAN. UNITED !!!

2013. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tegnap Ronaldo a 60.perc környékén állt be .

Ha a real úgy játszik mint a barca ellen akkor egyértelmű lesz.

2013. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Real mostanában felszívta magát, mind fizikailag, mind lelkileg - nagyon szorítok, hogy sikerüljön nekik. Viszont a MU is formában van, úgyhogy én nagyon jó meccsre és 2-2-re számítok.
2013. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én ma Tippmixen 5000 et tettem a Real ra. Szerintem nyerni fognak Balcát is megverték 2x a mult héten pedig az is van olyan erős csapat mint az MU. Ronaldó is csúcsformában van... szrintem 1-2 (A Real javára).
2013. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már naon jo formába a real,Ronaldo csucsforma,a Real fog nyernI :D
2013. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

És a Real jutott tovább.

Hala Madrid!

HASTA EL FINAL VAMOS REAL!

2013. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!