Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mostanában C....

Szerintetek mostanában C. Ronaldo vagy Messi a jobb? És miért? És jelenleg szerintetek melyik a jobb csapat (Real vagy Barca)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 16:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
42%
Mashol mar reg elveszett volna!!! elllenben CR-el aki barhol megalja a helyet!!! HALA MADRID
2013. márc. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
9%
Messi csak a media hype miatt ekkora , semmivel nem jobb Falcaonál , egyszerűen csak ott van mögötte Xavi meg Iniesta .
2013. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
igy bizony,szerintem sem vitás hogy CR és a Real a jobb,csak kivancsi voltam a ti véleményetekre is,és aki csak provokativ válaszokat tud adni a zhuuzon a p*csaba !!!VAMOS REAL :)
2013. márc. 26. 14:22
 14/41 anonim ***** válasza:
CR mögött meg Xabi és Di maria :)
2013. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

1.Ronáldó nem megy vissza védekezni csak ha muszáj szal mindegy hogy szélső vagy csatár.

2.Ha Messi lesérül azt mondjátok, hogy a Barca semmit nem ér nélküle de ha játszik akkor meg azt mondjátok, hogy Messi nem ér semmit a Barca nélkül (elnézést a kivételektől)

3. Én elismerem, hogy Ronáldó nagy játékos de nincs meg benne az alázat, ezért sokan beképzeltnek tartják. Viszont a gólpasszokat nézzük akk esély sincs Messi ellen.

2013. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Gólokban és gólpasszokban is messi a jobb. Azt hittem, nehezebb szélről gólt lőni (ez igaz is) de azért a gólpasszok számával eldöntődik ez a kérdés. Amúgy nem nézem le ronaldot, de még maga a real is megmondta, hogy messi a legjobb.
2013. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
52%
Messi csak akkor ér valamit ha ilyen bika középpálya előtt játszik .. megnézném hogy mit kezdene mondjuk ha egy juventus középpálya előtt játszana ..
2013. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Én meg azt nézném meg ha reál ne a bíró segítségével játszana
2013. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Mondja egy barcás kik oscar díjat nyerhetnének a műesésekkel X'D
2013. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Benzema meg özil, meg khedira meg modric is ott van ronaldonak. Lol, ronaldo a nagy műesős: http://www.youtube.com/watch?v=LC-H2wXK4T4&NR=1&feature=ends.. nézzd 40-től!
2013. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!